Компанія Tarkett, лідер на ринку підлогових покриттів в Україні, представляє нову модель Art Vinyl від колекції Tarkett New Age. Це нове слово на ринку модульних підлогових покриттів.

   Вінілова плитка - це модульне покриття, яке дозволяє втілити всі ваші дизайнерські ідеї. Вона представлена, не тільки в різних кольорах, але і в різних формах плитки - від дощок, стилізованих під дерево і плит, які імітують структуру натурального каменю. Всього, в колекції Tarkett New Age 12 варіантів планок та 5 видів плит. Можливість поєднання забарвлення натурального каменю і натурального дерева відкривають нові можливості перед дизайнерами всього світу.

   Переваги вінілової плитки Tarkett New Age полягають в тому, що сегменти покриття ідеально поєднуються один з одним, а їх почергове поєднання дозволяє створювати всілякі візерунки і малюнки.

   Art Vinyl - це міцне і вологостійке покриття підлоги. Воно легко миється і не псується при взаємодії з миючими засобами. Крім того вінілова плитка Art Vinyl легко і швидко укладається і, при необхідності, знімається. Навіть при тривалому використанні на Art Vinyl не залишає вм'ятин від ніжок меблів, так як це покриття відрізняється високим рівнем зносостійкості.

   До складу вінілової плитки Art Vinyl входить стеклохолст, який забезпечує стабільні розміри матеріалу. Міцність покриття забезпечується якісною технологією виробництва. При цьому вам не потрібно додатковий догляд за вінілової плиткою Art Vinyl завдяки додатковому захисному шару.

   Продукція компанії Tarkett гарантовано безпечна для здоров'я людини і домашніх тварин, а також, екологічно чиста. Компанія пройшла добровільну процедуру сертифікації і отримала екологічне маркування «листок життя». Такого не робив жоден виробник підлогових покриттів в Україні.