Не так давно при оформленні ландшафтного дизайну своїх присадибних господарств люди почали застосовувати спеціальне штучне покриття, яке ідеально виглядає і практично мало чим поступається натуральному газону, трав'яному покриттю. Добре це чи погано з'ясуємо в даній статті, а також більш детально зможемо ознайомитися з відповідними численними пропозиціями.
  

   Характеристики такого матеріалу можуть бути найрізноманітніші і це дозволяє вигідно, і необхідним чином інтегрувати покриття в потрібний простір. Штучну траву купити варто для того, щоб упорядкувати конкретну ділянку, зробити спортивний повноцінний майданчик, або ж реалізувати будь-яку іншу задачу. У чому принципові відмінності і позитивні моменти покриття? Відгуки штучної трави дозволяють зрозуміти про ідеальний як матеріал, здатності зберігати свій колір і бути стабільним в самих різних ситуаціях і випадках застосування.
   

   Навіть, при використанні взимку, в різних погодних умов і температурних режимах, така трава не зіпсується, чи не пожовтіє, не втратить зовнішнього привабливого зовнішнього вигляду, буде залишатися як і раніше приємною, комфортною, простою в експлуатації, щоденному застосуванні, і не буде потрібно тут додатково регулярно косити, підстригати газон. Відгуки по штучній траві не упустили і дуже важливого чинника, такого як можливість мати натуральний запах, тому природно природним такий матеріал назвати складно.
  

   Купити штучну траву реально в декількох варіантах виконання, колірному оформленні, в тому числі і в зеленому кольорі. Приємно розуміти, що численні пропозиції сьогодні дозволяють придбати траву з необхідною висотою ворсу, хімічних і фізичних складом. Характеристики міцності якості тут також матимуть не мале значення. Всі описані фактори прямо впливають на передбачувану вартість покриття. Перед покупкою, вибором, не зайвим буде визначитися з цілями використання покриття, буде це відкрита або закрита площадка, інтенсивність її використання. Адже можливо покласти покриття і, як основа для зони відпочинку, для розміщення дитячого майданчика, лавочок тощо, або ж зробити місце для рухливих спортивних ігор. Для кожного варіанту використання і пропозиції є як свої плюси, так і свої мінуси, і тут не можна заперечувати їх наявність. Так, наприклад, зауважимо, що для невеликих кортів під теніс доцільно брати траву з висотою ворсу від 9 до 22 мм, тоді як для футбольного поля пред'являються більш жорсткі вимоги і трава може мати висоту від 23 до 50 мм.
   

   Відгуки штучної трави, крім усього, дозволяють визначитися з численними можливими варіантами і комбінаціями такого матеріалу з використанням його для майданчиків під гольф. Однак купити штучну траву можна з неймовірним дизайнерським прийомом, де вона додатково може поєднуватися з натуральним покриттям, при цьому можна або створити абсолютно новий і незвичайний оригінальний ландшафт, або зробити його ремонт.
  

   Перш ніж приступити до процедури укладання, як і для багатьох домашніх підлогових покриттів, потрібно буде провести підготовку основи для штучної трави. Вимоги з укладання рекомендують робити основу жорсткої, твердої, а самим ідеальним її поданням буде бетон або повноцінний асфальт. Нехтування такими простими правилами може привести до того, що покриття буде надмірно м'яким, на ньому виявиться складно і незручно грати в ігри і виробляти заняття спортом. Сам процес установки покриття недовго, проте потрібно дотримуватися відповідної технології. Перш за все тривалість може бути значною через особливу структури статі, грунту, перепаду температур і т.д. Можна з упевненістю сказати лише одне, що час підготовки під штучну траву грунту може зайняти від 1 до 2 місяців без перебільшення.
  

   При використанні покриття з мінімальними навантаженнями, спеціального і особливого якогось догляду тут не буде потрібно, для чого можна скористатися водою і спеціальною щіткою з якісного пластику. Дивним буде і той факт, що зовнішній вигляд підлоги буде тим симпатичнішм і яскравішим, чим більше і частіше він використовується. Справа в тому, що це дозволяє підтримувати його постійні фізичні властивості. В цілому купити штучну траву для певних цілей може виявитися справжнім для Вас успіхом, повноцінним подарунком.