Компанія "Діамант Пол" рада повідомити своїм клієнтам про появу в асортименті продукції одного з лідерів ринку підлогових покриттів wall-to-wall - фабрики Dinarsu (Туреччина).

   Компанія Dinarsu (Туреччина), заснована понад півстоліття тому, на сьогоднішній день входить до числа найбільших виробників підлогових покриттів не тільки в Азії, але і у всьому світі.

   Висока якість продукції і порівняно невисока вартість, забезпечують підлогових покриттів Dinarsu вихід на ринки країн, які славляться своїми покриттями wall-to-wall - Бельгія, США, Великобританія, Німеччина.

   Продукція фабрики представлена ​​наступними колекціями:

    Ковролін Dinarsu Zemin - виставкове підлогове покриття, яке може бути також використана і в приміщеннях, з невеликою прохідністю, як основне підлогове покриття.

    Ковролін Dinarsu Tilsim - бюджетний варіант ковроліну для офісу, інших нежитлових приміщень з невисокою прохідністю.
    Ковролін Dinarsu Mine - напівкомерційне петлеве підлогове покриття на повстяній основі, яке ідеально підходить для "нестрогих" офісних приміщень.
    Ковролін Dinarsu Traffic - підлогове покриття, призначене для укладання в нежитлових приміщеннях - офісах, вестибюлях, салонах тощо. Ця колекція покриттів фабрики Dinarsu володіє високою зносостійкістю, антистатичними і звукоізоляційні властивості, відповідає вимогам пожежної безпеки.