Багато з нас хоча б раз у житті стикалися з необхідністю проведення капітального ремонту і проблемою вибору підлогового покриття. Не дивлячись на різноманіття підлогових покриттів, самим універсальним з них вважається лінолеум. Він має досить хорошу зносостійкість, яка визначається його класом, також, лінолеум - це водостійкий, ударостійкий, еластичний і тихий матеріал. Він має кілька головних переваг, що відрізняють його від інших підлогових покриттів:

- водостійкість, ударостійкість;

- простий в укладанні, демонтаж і експлуатації;

- легко миється і не псується від впливу миючих засобів

- наявність і можливість вибору різних кольорів і відтінків, а також, різного класу даного покриття.

   Таким чином, завдяки цим характеристикам, лінолеум - універсальний матеріал, який може бути укладений в будь-якому приміщенні вашого будинку. Єдиним його недоліком є ​​те, що він не досить затишний, так що, укладається, як правило, на кухні, в передпокої, в туалеті і інших подібних кімнатах.

   Вибір і покупка лінолеуму - головний крок в процесі обробки підлоги вашого будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення.

   Купити лінолеум в Києві можна в будівельному або господарському магазині або в інтернеті. Купівля лінолеуму або будь-якого іншого підлогового покриття в магазині зручна тим, що під час його вибору, можна відразу побачити якість матеріалу, його властивості та колір. Однак, при цьому, його ціна буде досить високою, а вибір - менший. Є і другий спосіб покупки підлогового покриття - через інтернет. Цей спосіб зручний тим, що для цього не потрібно ходити по магазинах і витрачати багато часу на вибір матеріалу. Справа в тому, що ви можете не знайти потрібний вам зразок лінолеуму в одному магазині і вам доведеться відвідати кілька точок для того, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. У випадку з інтернет-магазином - всі моделі покриття знаходяться на увазі і вам не важко буде вибрати потрібну з них.

   Крім цього, інтернет-магазин - це, як правило, невелика компанія. Онлайн-магазини зазвичай не витрачають великих коштів на зарплату великій кількості співробітників і на утримання великої торгового залу. Тому, націнка на товари інтернет-магазинів істотно нижче, ніж на аналогічні товари, які представлені у великих будівельних супермаркетах або магазинах. Якщо ж ви хочете вибрати лінолеум в інтернет-магазині в живу, то у вас є і така можливість. Досить приїхати в офіс інтернет-магазину і переглянути зразки, які повинні зберігається у кожного продавця підлогових покриттів.

   Щоб вибрати лінолеум для дому або комерційного приміщення в інтернеті, потрібно знати основи класифікації цього підлогового покриття. Лінолеум ділиться на три класи, які визначаються його зносостійкістю. Зносостійкість лінолеуму залежить від товщини його робочої поверхні - чим вона товща, тим вища, краща зносостійкість покриття і тим вищий його клас. Чим вища зносостійкість лінолеуму, тим більший рівень прохідності він здатний витримати.

   Найнижчим рівнем зносостійкості має побутовий лінолеум. Він має тонкий робочий шар і не призначений для укладання в відвідуваних приміщеннях. Такий клас лінолеуму використовується для укладання в відвідуваних житлових приміщеннях. Це, як правило, спальня, туалет і інші схожі приміщення. Також, побутовий лінолеум може бути покладений в передпокої або на кухні, якщо в будинку живе невелика сім'я. Передпокій, при цьому, є найбільш відвідуваним приміщенням в будь-якому будинку, адже, як правило, всі кімнати виходять в цю кімнату. Тому, навіть якщо в будинку живе невелика сім'я, передпокій можна укласти комерційний лінолеум, який буде служити набагато довше побутового. Напівкомерційний лінолеум має середню товщину робочого шару, завдяки чому, підходить для всіх житлових приміщень. Іноді його можна застосовувати і для обробки офісів, якщо їх прохідність не перевищує домашню. Комерційний лінолеум застосовується для укладання комерційних приміщень, таких як офіси, готелі, ресторани і т.д. Він має самий товстий робочий шар, який дозволяє набагато збільшити термін його служби. Такий лінолеум не доцільний для укладання в житлових приміщеннях, адже він занадто дорогий.

   Купивши відповідний за ціною і класу лінолеум, ви забезпечите вигідний і стильний ремонт і обробку підлоги в кожному приміщенні вашого будинку. А купивши підлогове покриття і меблі в інтернет-магазині, ви заощадите не тільки час і гроші, але й не витратите всі свої сили на тривалий пошук потрібної вам моделі покриття.