Гомогенні підлогові ПВХ-покриття з високим ступенем зносостійкості - найкраще рішення для публічних приміщень. Вся товщина покриття складається з однотонного шару, текстура дизайну схожа від поверхні до основи.

   Зовнішній вигляд такого лінолеума можна неодноразово відновлювати в процесі використання. При правильному обслуговуванні і укладанні, лінолеум буде знаходитися в ідеальному стані протягом довгого часу.

   Максимальний термін збереження становить більше 25 років. Підлогові гомогенні покриття відмінно зарекомендували себе в тих приміщеннях, де важливі не тільки зносостійкість і графічний малюнок, але такі характеристики, як бактерицидність і безпека. Модель даного лінолеуму, незамінна в приміщеннях охорони здоров'я і шкільної освіти.

   У чому ж різниця гомогенного лінолеуму, від інших моделей підлогового покриття? Можливість неодноразового відновлення зовнішнього вигляду. У Вас постійно буде нова підлога протягом усього періоду терміну служби.

   Високі показники зносостійкості - період часу, від купівлі до погіршення зовнішнього вигляду лінолеуму, може обчислюватися десятиліттями. Високі показники пожежної безпеки - відповідають всім вітчизняним нормам і стандартам ГОСТ і СНиП. Відповідно по санітарним - епідеміологічним нормам, гомогенні покриття компанії ТАРКЕТТ створені для використання у всіх приміщеннях будь-якого типу і приналежності. Найширший вибір кольорів і дизайну, м'якість і еластичність, все це надає можливість використовувати унікальний дизайн в будь-яких житлових приміщеннях. Допоміжний полімерний захист поверхні - простота в догляді і пристойні терміну експлуатації.