Перший лінолеум і його прообрази виготовлялися на матер'яній основі. Матеріал наносився на тканину. Перші прообрази лінолеуму з'явилися ще в 1843 році. Вони робилися з додаванням меленої пробки. Пізніше з'явилося покриття під назвою "камптулікон", яке виготовлялося на основі каучуку. Але пізніше каучук став дорогим, а виробництво цього покриття - нерентабельним.

   А ось сучасний лінолеум з'явився в результаті винаходу Фредеріка Уолтона, який вважається батьком лінолеуму. Він виготовлявся із застосуванням оксидованої (окисленої) лляної олії, тобто, ліноксина. Тому, Уолтон і назвав свій винахід "лінолеумом", в честь латинської назви основної сировини, яке застосовувалося при виготовленні матеріалу - льняної олії (лат. Oleum lini). А в 1864 р. з'явилася перша компанія з виготовлення новітнього, на той час, підлогового покриття. Він називався "Уолгон, Тейлор і Ко" і розташовувався в Стайнесе під Лондоном. А в 1882 р з'явилися і перші німецькі компанії.

   З цього моменту лінолеум почав крокувати по світу. За кілька років постійного підвищення виробництва, лінолеум за багатьма показниками був поліпшений, а його зовнішній вигляд і властивості були пристосовані до смаків людей того часу. Крім того, була поліпшена технологія виробництва цього підлогового покриття. З тих пір, не було помітних змін в технології виготовлення лінолеуму. Так що, якщо б опинилися, раптом, десь в 1890 році і захотіли купити лінолеум - то ви б здивувалися, побачивши, що він не сильно відрізняється від сучасних зразків.

   Потім, в 60-х роках багато хто став забувати про натуральний лінолеум, адже тоді стали популярними нові покриття на основі полівінілхлориду, а також, тафтингові килимові покриття для підлоги. Однак, вже в 80-х роках натуральний лінолеум почав повертатися на світовий ринок. Він до цих пір зберігає свою популярність, будучи одним з найбільш якісних і популярних підлогових покриттів в світі. Зараз купити лінолеум можна де завгодно і коли завгодно - навіть вночі і не виходячи з дому. При цьому, ми маємо величезний вибір підлогових покриттів, чого не мали сучасники перших партій нововідкритого лінолеуму. Тому, зараз лінолеум переживає третє народження, адже з поширенням інтернету вам більше не потрібно питати продавців в магазині, що краще вибрати і наскільки хороші відгуки про лінолеум даного виду. Для цього потрібно просто зайти в інтернет і знайти все що вам потрібно, використовуючи такі запити, як "лінолеум ціна", "лінолеум Київ" або "лінолеум відгуки". Скористайтеся цими перевагами сучасної людини і купіть лінолеум в інтернет-магазині Діамантпол прямо зараз!