Ціна ковроліну формується виходячи з необхідної кількості килимового покриття, а також співвідношенням рулонного і відрізного обсягу вашої покупки. Це співвідношення означає буквально наступне.
   Усі рулонні покриття для підлоги виробляється і відпускається фабрикою виробником в рулонах, фіксованої довжини або площі. В основному така площа для килимового покриття становить від 100 до 120 м.кв.
   Якщо покупець купує весь рулон ковроліну (або кілька рулонів) без залишку, тобто ми не розрізаємо цілісний рулон ковроліну, то цей товар буде прораховуватимуться по рулонній (оптовій) ціні. Якщо ж ви купуєте частину рулону ковроліну - наприклад 20 або 60 м.кв., то ця позиція буде прораховуватимуться за ціною відрізу. Це обумовлено тим, що розрізаний рулон ковроліну вважається менш ліквідним товаром в порівнянні з цілісним рулоном і продати його без залишку вже значно важче. Також, в вартість відрізних позицій ковроліну, входить вартість робіт по його розкрию.
   Якщо ж покупець хоче купити ковролін як по рулонної так і по відрізний позиціях, то ціна формується як середнє між ціною на відріз і на рулон.