Лінолеум - це якісне і комфортне покриття для підлоги, яке давно завоювало популярність, завдяки практичності, зносостійкості і доступності. Цей матеріал складається з декількох шарів, серед яких, найважливішими є робоча поверхня або робочий шар і основа. Основа виконує функції звуко- і теплоізоляція. Вона може складатися з повсті, гуми або іншого матеріалу. А робоча поверхня - то, що бачить кожен, хто йде по підлозі з лінолеуму - це сама поверхня. Від якості і товщини робочої поверхні лінолеуму залежить його зносостійкість. Таким чином, чим товщий робочий шар, тим більший рівень зносостійкості має покриття і тим більшу прохідність воно витримує.

   Лінолеум укладається на кухні і в передпокої, а також, може укладатися і в інших приміщеннях, як, наприклад, в туалеті, на балконі і т. д. Однак, в залежності від приміщення і його прохідності потрібно вибирати клас покриття. Наприклад, якщо в будинку живе одна людина або невелика сім'я, то в кухні і передпокої можна постелити побутовий лінолеум. Цей клас лінолеуму має мінімальний рівень зносостійкості і підходить тільки для житлових приміщень. Так як на кухні і передпокої спостерігається найвища прохідність в будинку, то, можливо, для перестраховки, все ж, слід постелити, більш міцний вид покриття. Особливо, якщо в будинку живе велика сім'я.

   Так, існує напівкомерційний лінолеум, який відмінно підходить для використання в будь-якому житловому приміщенні, не залежно від того, скільки там живе людей. Напівкомерційний лінолеум займає проміжну позицію між побутовим і комерційним класами, тому, підходить для середньої прохідності. Він ідеально підходить для передпокою, так як це приміщення з'єднане з усіма іншими кімнатами, тому, має саму велику прохідність. Крім того, укладаючи підлогове покриття в передпокої, можна частину приміщення укласти ковроліном, а іншу частину, яка ближче до вхідних дверей - лінолеумом.

   Комерційний лінолеум має максимальний рівень зносостійкості, а значить, він витримує максимальну прохідність. Такий лінолеум використовується для укладання в готелях, ресторанах, офісах і інших схожих закладах. Завдяки міцності цього матеріалу, він дуже популярний у будівельників і давно завоював першість серед підлогових покриттів для приміщень з максимальною прохідністю. Комерційний лінолеум майже вічний, але його укладання в житловому приміщенні небажана, адже він набридне вам швидше, ніж зіпсується, тому, укладання занадто міцного матеріалу в житловому приміщенні не практичне.

   Купити лінолеум, а особливо, купити якісний, не так вже й складно. Досить відомий виробник Tarkett, який давно завоював популярність і довіру багатьох людей завдяки якості своєї продукції і тільки екологічно чистими матеріалами. Щоб вибрати лінолеум, досить просто виконати пошук в Google за запитом "купити лінолеум" або "лінолеум Київ". Випавші результати обов'язково допоможуть вам зробити потрібний вибір і знайти відповідний інтернет-магазин Діамантпол і найдешевшу ціну покриття.