При обробці приміщень або їх ремонті величезне значення відводиться підлоговим покриттям. Багатьом власникам хотілося б, щоб матеріал для обробки підлоги, не тільки за своїм дизайном і забарвленням, гармоніював з інтер'єром приміщення, а й був на дотик дуже м'яким і приємним. Ковролін, як раз, і відповідає всім вимогам.

   Це підлогове покриття в деякій мірі нагадує килим, однак у нього немає відцентрованого і симетричного малюнка. Ковролін зустрічається у продажу в однотонних варіантах або з повторюваним великим або дрібним візерунком.

   Ковролін - це більше, ніж покриття. Це ще і справжня окраса для приміщень, яка допомагає створити більш домашню і дуже затишну атмосферу. Ковролін виступає хорошим захистом від холоду, що надходить в приміщення від статі, а також від протягів.

   Ковролін продається в рулонах і має необмежені розміри, завдяки яким підібрати покриття можна для будь-яких приміщень. Підлога після обробки ковроліном стає дуже теплою, м'якою і затишною.

   Види ковроліну

   Існує кілька видів цього покриття, а відмінність полягає в застосовуваних матеріалах, основи і довжині ворсу.

   Перед покупкою ковроліну необхідно точно визначити, для якого саме приміщення він буде використаний. Так, наприклад, в дитячу можна придбати ковролін з довгим ворсом з натурального матеріалу. Підлогу в офісі або вітальні можна вистилати покриттям, з дуже коротким, синтетичним ворсом.

   Переваги ковроліну

   Почнемо з того, що це підлогове покриття настилається дуже легко і швидко, причому, впоратися з такою роботою може навіть недосвідчена людина.

   Якщо поверхом нижче проживають дуже галасливі сусіди, то зменшити звуки і шуми дозволить товстий ковролін з довгим ворсом.

   Ще один плюс полягає в тому, що ковролін дозволяє не мити підлогу.