Вже протягом довгого часу паркет не є найпопулярнішим покриттям підлоги. Його впевнено витісняють інші матеріали, наприклад, ламінат і лінолеум. І якщо ламінат, більш-менш, схожий на паркет тим, що він, також зроблений з дерева, то лінолеум - це зовсім інший вид підлогових покриттів. Він не тільки також, як і ламінат зручний в укладанні, але і набагато стійкіший. Справа в тому, що лінолеум складається з декількох шарів, а його робоча поверхня ідеально оберігає підлогу від пошкоджень, не тільки фізичних, а й хімічних. Так, лінолеум ідеально переносить очищення будь-якими миючими засобами, а механічні дефекти зазвичай рідко зачіпають його пористу поверхню.

   Звичайно, укладання лінолеуму в вітальні або спальні - не дуже хороша ідея, а ось застелити ним нежитлові приміщення - це відмінна ідея. Особливо там, де спостерігається підвищена забрудненість. Наприклад, на кухні, де постійно бризкає жир, падає бруд, а на підлогу потрапляє вода. Жоден інший матеріал, крім кахлю, не здатний також зберігати первозданний вигляд, як лінолеум, при величезних забрудненнях. Він отримав всесвітнє визнання завдяки своїй міцності і зручності укладання. Крім того, лінолеум - це м'який матеріал. Так що, він добре охороняє посуд від розбивання. Якщо ви вже вибрали кімнати, які хочете застелити лінолеумом, потрібно вибрати відповідний клас підлогового покриття. Якщо він буде не відповідає, то лінолеум швидко прийде в непридатність. Саме тому, потрібно підбирати клас лінолеуму відповідно до прохідності кожного окремого приміщення. Лінолеум складається з декількох шарів. Самий останній з них - робочий шар, знаходиться на поверхні покриття і визначає його зносостійкість, тобто, клас. Чим товщий робочий шар, тим вищий клас і, відповідно, зносостійкість лінолеуму. Це і визначає термін його служби. Так, найпростіший клас лінолеуму - побутовий - є найменш зносостійким. Він має найтонший робочий шар. Такий лінолеум підходить тільки для кімнат з найнижчою прохідністю. Напівкомерційний лінолеум укладається в будинках, де живе більше одного-двох чоловік. При цьому, таке покриття є практично універсальним і підходить не тільки для густонаселених будинків, а й для відвідуваних офісів. Такий лінолеум може послужити навіть 10 років. Він може витримати будь-які домашні навантаження, тому, укладання більш міцного підлогового покриття було б не практичним. Найміцнішим класом лінолеуму є комерційний клас. Лінолеум такого типу є дуже міцним і добре витримує будь-які навантаження. Такий лінолеум укладається в приміщеннях з максимальним рівнем прохідності, наприклад, в ресторанах, готелях та інших подібних приміщеннях.

   Щоб купити лінолеум не обов'язково залишати свій будинок. Найпростішим способом покупки цього підлогового покриття є покупка в інтернет-магазині Діамантпол. Досить просто знайти вподобаний вам лінолеум, вибрати потрібний вам колір, а також, знайти відгуки про лінолеум, обраний вами. Купити лінолеум в інтернеті не тільки швидко і зручно, але і дешево, адже онлайн - магазини не переплачує за торговий зал. Таким чином, купити лінолеум в інтернеті, є і зручно.