Ковролін - комфортний і затишний матеріал. Саме завдяки своїм властивостям це підлогове покриття завоювало таку популярність в будинках усього світу. Головною відмінністю ковроліну від інших підлогових покриттів, як наприклад, лінолеум, є те, що він має ворс. Завдяки цьому і досягаються ті ефекти, якими володіє цей матеріал. Ворс дає ковроліну затишок і теплоту. Серед основних переваг даного підлогового покриття можна виділити:

• легкість в транспортуванні;

ковролін легко укладається і демонтується;

• створює відчуття комфорту і затишку там, де укладається;

• можливість вибрати найбільш підходящий по класу і ціною варіант ковроліну.

   Однак, крім достоїнств ковролін має і недоліки. Вони полягають у тому, що пил і бруд швидко забиваються між ворсом, а чистити такий матеріал досить важко.

   Щоб купити ковролін для будинку, потрібно визначити приміщення, де ви хочете його укласти. Як правило, це передпокій, вітальня і спальня. Ці приміщення вимагають затишного і комфортного оформлення інтер'єру, тому ковролін більше інших підходить для укладання підлоги в цих приміщеннях.

   Якщо ви зібралися застелити ковроліном всі житлові кімнати в будинку, то вибирати його потрібно для кожного приміщення окремо. Справа в тому, що кожна кімната вимагає покриття певного класу. Наприклад, прохідність в передпокої вище, ніж в спальні, тому, якщо в спальній кімнаті можна обійтися укладанням побутового ковроліну, то в передпокої, можливо, слід укласти напівкомерційний.

   Ковролін ділиться на три основних види: побутовий, комерційний і напівкомерційний. Побутовий тип ковроліну підходить тільки для укладання в житлових приміщеннях. Він має найнижчий рівень зносостійкості, тому, не підходить для укладання в приміщеннях з високим і, навіть, середнім рівнем прохідності. Напівкомерційний ковролін - це середній варіант між комерційним і побутовим його типами. Він підходить абсолютно для всіх житлових приміщень і для деяких офісів. Він має середній рівень зносостійкості, що позначається на його якості, яке, як правило, набагато вище звичайного побутового ковроліну. Комерційний ковролін використовується для укладання в офісах, готелях, ресторанах та інших подібних приміщеннях. Таке підлогове покриття може витримати великі потоки людей, завдяки чому, має довгий термін служби і при правильному догляді він може пролежати в перебігу тривалого терміну. Правильний вибір класу ковроліну - основа його якісної і довгої служби.

   Стильний і затишний ковролін ідеально доповнює інтер'єр спальної кімнати або вітальні, забезпечуючи тут затишну, привітну і заспокійливу атмосферу.