Виробничі фабрики концерну BALTA GROUP, розміщені в десятці країн світу, функціонують вже понад півстоліття. Вони повністю забезпечують європейський ринок якісним покриттям підлоги. Бельгійський ковролін ITC став лідером продажів, завдяки своїй якості та відносно невисокій вартості. Він прикрашає собою будинки, офіси і готелі приватних і оптових покупців по всьому світу.

   Створити тепло і затишок в домі, надати вишуканість приміщенню, підкреслити красу дизайну - все це під силу якісному ковроліну ITC.

   Що собою являє ковролін?

   Це підлогове покриття з великого числа петель ворсу, закріплених на підставі різним способом (найчастіше тафтинговим). Підставою покриття найчастіше є повсть або м'яка текстильна основа (ультратекс). Використання ультратекса як підкладку основи дозволяє забезпечити максимальний комфорт при ходьбі.

   Ворс виготовляється з усіх видів синтетичних і натуральних волокон. Його складовими є поліамід, поліпропілен, поліамід, шерсть, а також їх комбінацій, з основою з синтетичного джуту. Синтетичні волокна мають ряд переваг перед натуральними. До них відноситься низька вартість, більш високий клас зносостійкості, менше зминання виробу та зручність його експлуатації.

   Відмінні риси деяких моделей.

   До покриття з ультратексом відноситься ковролін ITC Актуа. Відмінною рисою є велюрове покриття. Воно не тільки має рівну і бархатисту поверхню, але і є антистатичним. При цьому воно не вигорає і легко чиститься. Таким чином, поєднання зносостійкості і краси дозволяє цій моделі ідеально вписатися, як в інтер'єр будинку, так і готельні номери.

   Ковролін ITC Caprice найчастіше використовують для дому та приміщень з середньою прохідністю, завдяки 100% вмісту поліаміду в складі свого ворсу. Саме цей фактор дозволяє гарантувати найбільшу зносостійкість з усього модельного ряду. Крім того, він володіє високою пожежною безпекою і не займається від гарячих предметів і сигарет.

   Якщо Ви хочете знайти підлогове покриття для відкритих зон відпочинку і роботи, то до Вашої уваги пропонується ковролін ITC Apollo New. В його основі використовується штучний джут, матеріал ворсу є 100% поліпропілен. Матеріал не піддається дії ультрафіолету і вологи, тому не зіпсується від сонця. Гарний видавлений малюнок вигідно підкреслює смак власника.

   Ковролін ITC Angelo виготовлений з 100% поліаміду на основі повсті. Поліамід надає виробу м'якість, при цьому він добре тримає ворс, практично не мнеться. Широка колірна гамма, хороша зносостійкість, не маркий і легкий в чищені, забезпечило цій моделі безперечну популярність.

   Ковролін ITC Check застосовується, як в комерційних, так і житлових приміщеннях. Використання в складі ворсу 50% поліпропілену і 50% поліаміду дозволило досягти поєднання всіх високих якісних характеристик. М'який на дотик виріб, схожий на вовняний, добре чиститься і не вицвітає. Термін служби не менше 10 років. У основі ковроліну - повсть.

   Висновок з вищесказаного.

   Таким чином, ковролін ITC - це широкий вибір моделей, що відрізняються по застосуванню і оформленню. Вибираючи собі будь-яке з покриттів, Ви можете бути впевнені в його високій якості і справедливій ціні.