Після спорудження будинку до заселення в нього ще пройде дуже багато часу. Адже виникає питання - який робити ремонт і які матеріали для нього використовувати. Ремонт - найголовніше в будинку будь-якої людини, так як він і перетворює приміщення в житло людини.

   При оформленні та обробці вашої квартири або будинку, важливі всі фактори. І якщо вибір меблів і того, чим покривати стіни - шпалерами або фарбою, в більшій мірі залежить від ваших смаків, то вибір підлогового покриття повинен бути здійснений з оглядкою на деякі правила.

  Якщо ви не хочете змінювати ваш лінолеум або ковролін в найближчому майбутньому, дотримуйтесь наступних порад. Визначтеся для якої саме кімнати ви вибираєте покриття. Ніколи не купуйте його наперед про запас з думкою - «там розберуся, куди покласти». Визначтеся, для чого буде служити дана кімната, скільки людина буде відвідувати її щодня і тільки після цього робіть свій вибір.

   З кухнею все простіше - ковролін тут постелити навряд чи вдасться, так що вибір встановлюється на лінолеумі. А ось при виборі типу цього покриття, візьміть до уваги кількість людей у ​​вашій родині. Якщо ви один - сміливо стелити некомерційний лінолеум. А ось якщо ви живете з іншою половинкою, а поруч бігають двоє діточок, тут швидше за все знадобитися напівкомерційний лінолеум. Відрізняються вони витривалістю і товщиною. Некомерційний - найменш витривалий, а комерційний - найнадійніший з усіх типів лінолеуму. Напівкомерційний лінолеум знаходиться посередині.

   Звичайний побутовий лінолеум має товщину верхнього шару всього до 0.3 мм. Це означає що він підійде лише для відвідуваних кімнат, де люди не топчуться на підлозі, а сидять. В інших же випадках краще підійде товщина шару в 0.4 і 0.5 мм. Але при цьому краще користуватися європейською класифікацією. Наприклад, для кухні, якою користується велика сім'я краще підійде маркування 31 і більше. Теж саме стосується і інших кімнат. Вибираючи покриття для них, робите точно такі ж підрахунки, як для кухні.

   Якщо ви вирішили постелити ковролін, зверніть увагу, що він також ділиться на кілька типів залежно від витривалості. При виборі лінолеуму зверніть увагу на його теплоту. Для утеплення використовується підкладка. Чим більше товщина підкладки, тим довше покриття зберігає тепло. Теплий лінолеум ідеально підійде для кухні, а також буде захищений від деформацій завдяки підкладці.

   Пам'ятайте, що для житлових кімнат краще використовувати ковролін, так як дане покриття тепліше лінолеуму, хоча, безумовно, останній легше чиститься. Так що ледачий господар може використовувати цю перевагу лінолеуму і постелити його і в інших кімнатах. При виконанні всіх цих дрібних порад, ви не прогадаєте з покриттям підлоги. В іншому, довіртеся своїм смакам, і вони вас не підведуть.