Коврлолін - затишне і практичне підлогове покриття. Одним з переваг ковроліну є те, що він не тільки створює затишок в тому приміщенні, де його укладають, а й тепло, навіть в зимову пору року. Таким чином, можна ходити по підлозі, застелена ковроліном, без взуття. Крім того, ковролін - стильне рішення для укладання у вас вдома, на роботі і навіть в готелі або ресторані.

   Це підлогове покриття укладається, як правило, в передпокої, вітальні кімнаті або спальні. Властивості килимів ідеально підходять для укладання в цих приміщеннях, проте, серед недоліків даного покриття можна виділити: швидке забруднення, важка очищення покриття. Однак, ковролін зручний і затишний, завдяки чому, фахівці радять укладати в спальні і вітальні саме його. Що стосується передпокої, то частина приміщення можна укласти ковроліном, а ту частину, яка знаходиться біля вхідних дверей, можна укласти іншим покриттям підлоги, наприклад, купити лінолеум для цієї ділянки.

   Ковролін відрізняється, не тільки за зовнішнім виглядом, стилем і виду ворсу, але і по зносостійкості. Зносостійкість ковроліну визначається його товщиною. Чим вище зносостійкість ковроліну, тим більшу прохідність він може витримати і, відповідно, тим більший клас має. Дане покриття ділиться на три основні класи - побутовий, комерційний і напівкомерційний. Побутовий клас ковроліну має мінімальну зносостійкість і підходить для мінімального рівня прохідності. Тому, він підходить для укладання тільки в тих приміщеннях, де знаходиться невелика родина з кількох людей. Крім того, передпокій, як саму відвідувану кімнату, можна укласти більш міцним напівкомерційний ковроліном. Якщо в будинку проживає сім'я з 4 і більше осіб, то приміщення тут потрібно укладати за допомогою напівкомерційного ковроліну. Він ідеально підходить для укладання у всіх житлових приміщеннях не залежно від їх прохідності. Комерційний ковролін укладається тільки в комерційних приміщеннях, наприклад, в офісах, ресторанах і готелях. Він має максимальний рівень міцності, завдяки чому, такий ковролін витримує максимальні навантаження і максимальну прохідність.

   Основною перевагою будь-якого ковроліну є його ворс. Він може відрізнятися за зовнішнім виглядом і властивостями. Існує петлевий ворс, розрізний, велюр (стрижений ворс), скролл (ворс різної висоти, завдяки чому, можна створювати різні візерунки на поверхні покриття) та інші типи ворсу. Різні види ворсу мають відмінні властивості і призначаються для різних типів приміщень. Так, наприклад, ковролін з довгим ворсом більше підходить для спальні або інших відвідуваних приміщень, а, наприклад, велюр - для передпокою, так як це приміщення відрізняється підвищеним рівнем забруднення.

   Купити ковролін можна, як в магазині будівельних матеріалів, так і в інтернет-магазині Діамантпол. Купити ковролін в інтернеті дешево і вигідно, адже онлайн-магазин не має високих витрат на своє утримання і зарплату співробітникам, завдяки чому, фактично, купити ковролін в інтернеті можна за собівартістю.