Серед всіх видів підлогових покриттів, напевно, найбільш традиційними є килимові доріжки, які використовувалися в будинках наших предків ще кілька століть тому. Сьогодні килимові доріжки використовуються як в житлових приміщеннях (як правило, в коридорній зоні), так і в громадських будівлях (ними покривають холи, коридори, сходові клітки і т.д.). У готелях, ресторанах і барах, виставкових павільйонах, торгових центрах, салонах краси та інших комерційних підприємствах цей вид підлогового покриття ефектно підкреслює затишок і надає приміщенню домашній вид.
    У порівнянні з іншими покриттями для підлоги, килимова доріжка має цілий ряд переваг. По-перше, вони перешкоджають поширенню шуму і різних звуків. По-друге, це відмінне дизайнерське рішення, яке дозволяє моделювати візуальне сприйняття простору. Але головне - купити килимові доріжки можна зовсім не дорого, а ефект буде просто приголомшливим.

   Сучасні килимові доріжки виробляються з найрізноманітніших матеріалів, як натуральних, так і синтетичних, тому зовнішній вигляд, щільність і якість їх може істотно відрізнятися не тільки у різних виробників, але і у різних моделей. Так, найдорожчими будуть важкі і пухнасті вовняні доріжки з високим м'яким ворсом. Недорогі килимові доріжки, як правило, виготовлені з синтетичних матеріалів. Ціна килимових доріжок також залежить і від розміру - ширини і довжини виробу, а також від країни, в якій вона була зроблена.

   Ще одна перевага килимових доріжок - їх легко транспортувати, оскільки важать вони трохи і зручно скручуються в рулони. Крім того, за доріжками легко доглядати - вони чистяться пилососом або будь-якими засобами для догляду за килимовими покриттями, не вимагають закріплення на підлозі. Що стосується асортиментного ряду, то сьогодні кожен покупець зможе вибрати модель на власний смак практично під будь-який стиль інтер'єру. Хочете стильну яскраво-червону килимову доріжку а-ля Каннський фестиваль? Або вам більше до смаку розкішні східні мотиви? А може, ви віддаєте перевагу єгипетському орнаменту або класичну російську вишивку? Для виробників немає нічого неможливого.

   Купити килимові доріжки в нашій країні можна в спеціалізованих магазинах, які є майже в будь-якому місті і в інтернет-магазинах, вибір моделей в яких завжди на порядок більше.