Мабуть, основна характеристика будь-якого непродуктового товару - це міцність, довговічність. Що б ви не придбали: пилосос, джинси, диван, шпалери - все це, тим якісніше, ніж міцніше. Дійсно, зносостійкий товар прослужить в рази довше, ніж грубий виріб, який відправиться на звалище через кілька місяців інтенсивного використання.

   Особливо, це актуально для такої категорії товарів, як покриття для підлоги. Що б ви не вибрали для своєї підлоги: лінолеум, вінілову плитку, паркет або ламінат - все це повинно відповідати всім вашим вимогам. А їх чимало: міцність, стійкість до подряпин, вм'ятин, плям, забруднень.

   Сьогодні найпоширенішим настилом став ламінат. Тому, з упевненістю, можна сказати, що він задовольняє даним запитам. Забігаючи вперед, скажу, що це далеко не єдина його гідність. Але про все по порядку.

   Отже, ламінат для нашої зручності ділиться по параметру міцності на дві групи, що включають в себе кілька класів. Перша група - домашній ламінат, а друга комерційний. Як ви вже здогадалися, домашній, призначається для застосування в віталень, спальних кімнатах, кухнях, в загальному, в домашній обстановці. Для навантажень наших квартир його зносостійкості вистачає з лишком. Там же, де щільність людського потоку висока, укладають ламінат комерційний, який має більший запас міцності.

   Ламінат для будинку включає в себе 31 клас, а комерційний - 32, 33, 34 класи. Найбільш продаваним в Україні, є, саме 33 клас, який, іноді, стелять навіть вдома. На ламінаті не залишаються подряпини від каблуків, пазурів тварин, сліди від недопалків, плями бруду, вм'ятини і волога їй байдуже! Як же досягаються такі характеристики?

   Вся справа в технології виготовлення. Щоб створити такий продукт з видатними характеристиками, відбирається саме якісну сировину. Це повинна бути деревина з підвищеною вологостійкістю. Саме з такою стружки під високою температурою і пресується плитка. Знизу її зміцнюють підкладкою, а зверху поміщають кілька різних шарів, серед яких декоративний папір, антистатичне покриття, лак. Весь цей сендвіч обробляється спеціальним складом, надійно скріплюються всі компоненти, а сама основа, до того ж, просочується смолистою речовиною, що перешкоджає проникненню води.

   Тепер можна перерахувати і інші його переваги перед іншими покриттям для підлоги. Перш за все, це простота укладання. Більшість з вас ніколи не займалися подібною роботою, але у випадку з ламінатом ніяких знань і досвіду не потрібно! Будь то 31 клас, 32 клас, 34 або ламінат 33 клас, ви однаково швидко впораєтеся з монтажем вашої нової підлоги. Крім цього, його бесклееві замкові кріплення, дозволяють, при необхідності, розбирати настил і збирати його знову. Якщо ви придбали модифікацію з сполуками на клейовій основі, то такої можливості у вас не буде, зате ваша підлога набуває додатковий захист від вологи.

   Ваш настил повинен привертати увагу своїм чудовим дизайном, вписуватися в інтер'єр і не втрачати свого блиску довгі роки. Ламінату 33 клас відповідає і наведеним вимогам! Виходячи з технології його виробництва, яка передбачає використання паперу, дизайнери дають повну свободу своєї фантазії і пропонують самі немислимі відтінки і кольори. Це і екзотичні породи деревини, і традиційні, і імітації недеревних матеріалів, різні техніки обробки, в загальному, кожен знайде те, що йому до смаку.

   Наступна перевага - практичність. Бездоганний вигляд збережеться без зусиль з вашого боку! Забудьте про шліфування, полірування, чищення спеціальними засобами! Просто насолоджуйтеся цією красою і отримуйте задоволення! Ось такий він, ламінат 33 класу, доступний, надійний і неповторно красивий! Безумовно, він екологічно безпечний, якщо ви купуєте його у відомого виробника, адже найбільші фабрики приділяють цьому особливу увагу.