Кронопол (Kronopol sp.) - це відома в усьому світі компанія, яка виробляє якісну продукцію з натурального дерева. Компанія входить в холдинг Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), який є світовим лідером в області виготовлення деревних продуктів. Таким чином, з 1994 року, коли підприємство з виробництва древостружечних плит перейшло у власність холдингу.

   У підсумку, завдяки величезним вкладами швейцарського інвестора, компанія Kronopol Sp. швидко виконала модернізацію машинного парку і поліпшила технології виробництва деревних плит і інших продуктів. Так, була впроваджена нова технологія на лінії деревостружкових плит - ContiRoll, яка гарантує збереження вищих параметрів плити, яких не можна було досягти при інших технологіях.

   Компанія Кронопол відрізняється високою якістю своєї продукції, особливо, якістю ламінату. Він складається з декількох якісно збитих шарів. При цьому, використовуються тільки натуральна сировина у вигляді натурального дерева і безпечні допоміжні речовини.

   Як справжня європейська прогресивна компанія, Kronopol sp. - виробник, який піклується про навколишнє середовище. Завдяки тому, що при виробництві ламінату Kronopol, використовується лише натуральна сировина і екологічно чисті матеріали, ламінат Kronopol абсолютно нешкідливий для вас, домашніх тварин і навколишнього середовища.

   Купити ламінат Kronopol можна більш, ніж в 50 країнах світу, в тому числі, і в Україні. Крім того, Swiss Krono Group має свої компанії в багатьох країнах, таких, як Франція, США, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща (Kronopol), Україна, Угорщина та Росія. Завдяки величезному вибору декорів, колекція і ліній ламінату, покупець має безліч варіантів для облаштування свого будинку і вибору найбільш підходящого йому підлогового покриття. Саме тому, ламінат Kronopol так полюбився безлічі споживачів у всьому світі, в тому числі, і в Україні.

   Завдяки надійній якості і зручності у використанні, ви отримаєте зручність у вашому домі відразу ж після укладання підлогового покриття, адже компанія дає від 15 до 45 років гарантії на ламінат Kronopol, таким чином, часто, ламінат Kronopol укладається один раз на весь час вашого перебування в будинку. Ламінат Kronopol - надійне і вічне покриття для вашого будинку.