Ламінат - це одне з найпопулярніших матеріалів для укладання підлоги будинку, в офісі і в багатьох інших приміщеннях. Головна перевага цього підлогового покриття в тому, що воно не тільки легко укладається і демонтується, а й дуже зручне у використанні. Ламінат дуже легко чистити і доглядати за ним. Він має гарний зовнішній вигляд і відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Завдяки цьому, ламінат отримав славу престижного і дорогого підлогового покриття.

   До речі, ламінат унікальний ще й тим, що його можна розібрати і потім, скласти в такому ж порядку на іншому місці. Це дуже зручно при переїзді. Навряд чи ви зможете зробити те ж саме з будь-яким іншим покриттям підлоги. Вся справа в тому, що ламінат укладається без використання клею або будь-яких інших кріплячих речовин. Купити ламінат для будинку або для будь-якого іншого приміщення можна після того, як ви вибрали потрібний його клас.

   Справа в тому, що для різного ступеня прохідності в кожному приміщенні потрібно різний клас покриття. Так, в відвідуваних приміщеннях підійде матеріал низького класу. А в офісі, в будинку, де живе велика кількість людей або інших місцях, з високою прохідністю, потрібно ламінат дуже високої якості. Наприклад, ламінат Kronopol купити, до речі, можна в більш, ніж 50 країнах світу, в тому числі і в Україні. Також, ви можете купити його і в інтернеті, де ви можете знайти відгуки на ламінат Kronopol, а також, дізнатися актуальну ціну.

   Як же вибрати клас ламінату? Це дуже просто. Він ділиться на два основні класи та 6 підкласів: 21, 22, 23, а також, 31, 32 і 33 класи. Перші два класи: 21 і 22 - не дуже довговічні. Навіть якщо ви живете один, таке підлогове покриття не прослужить вам довго. Так що, ламінат 21 або 22 класу підходить, хіба що, для укладання підлоги в коморі. А ось ламінат 23 класу вже добре підходить для домашніх приміщень. Звичайно, такий матеріал не пролежить дуже довго, але його і не доведеться дуже швидко замінювати. Якщо у вашому будинку живе кілька людей або велика сім'я, тут потрібно більш міцний матеріал. У таких місцях ідеально підійде ламінат 31 класу. Він більш міцний ніж матеріал класів 2+ і дешевший, ніж покриття 32 або 33 класів. Такий ламінат зможе пролежати довгі роки, при цьому, не змінивши свій прекрасний зовнішній вигляд і кращі якості.

   Покриття більш високих класів призначене для приміщень з максимальною прохідністю, так як віно має величезну міцність, але і має відповідну ціну. Саме, через високу вартість, укладання такого ламінату в житловому приміщенні безглузда. Якщо ви вибрали відповідного виробника і найбільш підходящий клас покриття - можете не сумніватися, що ваш ламінат пролежить довго і надійно впоратися зі своїм завданням. Головне - правильно доглядайте за покриттям підлоги, не застосовуйте їдких хімічний миючих засобів і ваш ламінат віддячить вам довгою і надійною службою.