Ламінат являє собою не тільки функціональне і довговічне підлогове покриття, але і відмінний дизайнерський прийом, що дозволяє втілювати в життя самі мудрі рішення, практично в будь-якому з стилів інтер'єру. Класика і модерн, бароко і скандинавський стиль, японський мінімалізм і етно, авангард і хай-тек чудово сприймають це, відносно нове покриття для підлоги, і гармонійно поєднуються з будь-якими меблями і декором.

   Вибираючи матеріал для підлогового покриття, потрібно враховувати, що підлоги (ламінат), служать в якості основи для будь-якого інтер'єру і здатні відтіняти або доповнювати основні дизайнерські рішення. Так, якщо в приміщенні планується використовувати світлі меблі, підлогу краще зробити темніше, а якщо темну - вибрати світлий матеріал. Крім того, світлий ламінат часто служить для візуального розширення простору маленьких приміщень.

   Зовнішній вигляд приміщення багато в чому визначається способом укладання ламінату. Так, можна монтувати дошки паралельно потоку світла (будуть менш помітні стики), перпендикулярно до сонячних променів (краще проявляється текстура) або з кута (використовується ефект асиметрії). Крім того для зонування простору великих кімнат часто використовується ламінат декількох відтінків, розмежовуючи зони без використання меблів або перегородок.

   Цікавий ефект можна отримати, поєднуючи покриття різних відтінків і навіть різних фактур, наприклад, викладаючи центральну частину приміщення ламінатом під дерево, а периметр - під плитку або мармур. Особливо красиво виглядає така підлога в великих холах і залах громадських закладів.

   Як показує практика, колір стін і колір підлоги повинні дещо відрізнятися, щоб приміщення не втрачало форму і не зливалося в єдине ціле. Тому, якщо потрібно освіжити вигляд темної кімнати, краще підбирати нейтральні шпалери теплих відтінків і контрастний декор, а ось ламінат купити на 2-3 тони світліше, ніж стіни.

   Якщо ви вибираєте для свого будинку або офісу ламінат Київ, запропонуємо великий вибір продукції в нашому магазині, де представлений цей матеріал в самому широкому асортименті. Щоб не розгубитися в спробах, вибрати що-небудь не те, запросіть з собою дизайнера або, принаймні, чітко продумайте який колір, відтінок і текстуру ламінату ви хочете бачити. Запитувати продавців має сенс тільки про якість, характеристики й особливості матеріалу, а питання дизайну вирішувати, виходячи з функціональності приміщення та оригінальності задуму.