Новий, інноваційний продукт від Tarkett, лінолеум Global (Таркетт Глобал). Гетерогенний вид підлогового покриття Tarkett Global представляє собою оптимальне цінове рішення для тих приміщень, до яких висуваються додаткові вимоги, по стійкості і зносостійкості покриттів для підлоги. Представлений продукт Tarkett Global, як не можна краще, підходить для приміщень, що вміщають в себе представників малого та середнього бізнесу. Оптимальне співвідношення вартості і функціональності, робить даний вид лінолеуму конкурентним по відношенню до більш дорогим покриттям підлоги даного класу.

   Досить високий ступінь міцності і зносостійкості - це ті якості, які потрібні хорошому господарнику. Невисока ціна - то, на що, в першу чергу, звертає увагу бухгалтер. Всіма перерахованими вище якостями володіє Таркетт Глобал - інноваційний лінолеум від відомого виробника підлогових покриттів такого класу.

   Найприємніший момент, це те, що ціна на Tarkett Global знаходиться в режимі економ-сфери. Уже не раз говорилося про те, що менеджерами компанії TARKETT, була придумана така цінова політика, що при досить високій якості виконання підлогового покриття, ціна повинна залишатися мінімальною.

   Після того, як Ви ознайомитеся з характеристиками лінолеуму Global, Вас вже не будуть мучити сумніви в правильності і доцільності покупки. Завдяки високій міцності, підлогове покриття Tarkett Global прослужить Вам довгий час.

   Особливість линолеуму Tarkett Global полягає в технології його виготовлення і високоефективних експлуатаційних характеристиках. Завдяки методу пресування п'яти шарів товщиною 0,16 мм, основа підлогового покриття, за деякими даними (щільність основного шару, міцність, стійкість лінолеуму до втискування, залишковий вид деформації і стійкість лінійних розмірів) можна порівняти з більш дорогими покриттями.

   При стикуванні окремих шматків, для закладення швів можна застосовувати зварювання, для ПВХ покриттів.

   Основною перевагою Tarkett Global є спеціальний верхній шар, до складу якого входить стіклохолст, який робить дане покриття стійким на стирання, і досить міцним захистом від різних механічних пошкоджень.