Лінолеум - це якісний універсальний матеріал, який використовується в усьому світі для укладання підлог житлових і комерційних приміщень. Це підлогове покриття отримало свою популярність і поширення по всьому світу завдяки своїм властивостям і перевагам, які полягають в наступному:

- він легко укладається і демонтується;

- просто миється і не псується при взаємодії з більшістю миючих засобів;

- має безліч квітів і малюнків на вибір; ділиться на класи, що дає можливість вибрати, відповідне по призначенню і ціні, підлогове покриття.

   Крім цих, лінолеум має й інші переваги. Головним достоїнством лінолеуму є його класифікація. Він ділиться на класи в залежності від рівня зносостійкості. Зносостійкість лінолеуму визначається товщиною робочого шару - чим він товстіший, тим вище клас лінолеуму. Таким чином, чим більше прохідність в приміщенні, тим вище клас лінолеуму для нього потрібно. До речі, при обробці підлоги в будинку, не потрібно все приміщення укладати покриттям одного класу. Все залежить від того, який рівень прохідності присутній в кожному окремому приміщенні. Таким чином, якщо в будинку живе мало людей, наприклад, сім'я з двох або трьох осіб, то все приміщення в будинку можна укласти побутовим лінолеумом. При невеликій прохідності даний клас лінолеуму здатний пролежати досить довгий час. Зазвичай, лінолеум укладають на кухні і в передпокої. Іноді, його стелять в туалеті.

   Якщо в будинку живе більше трьох осіб, то в різних приміщеннях можна укладати різні класи покриття. Наприклад, якщо на кухні не спостерігається високий рівень прохідності, тут можна укласти побутовий лінолеум. Однак, передпокій, як саме прохідне приміщення в будь-якому будинку - потрібно укласти комерційний лінолеум. Напівкомерційний лінолеум - це клас покриття, який займає середину між комерційним і побутовим лінолеумом. Він підходить для укладання у всіх житлових приміщеннях, не залежно від їх прохідності. Крім того, він укладається в офісах з невеликим рівнем прохідності. Комерційний лінолеум - це найміцніший його клас. Він використовується для укладання в приміщеннях з найвищим рівнем прохідності, таких, як ресторани, готелі, офіси і т. д.

   При покупці лінолеуму, слід дотримуватися деяких правил, пов'язаних з його придбанням. Наприклад, лінолеум, який належить до різних партій, може відрізнятися по відтінку, навіть якщо він належить до однієї моделі. Перед укладанням лінолеуму, його потрібно перевірити на наявність подряпин або дефектів. Таким чином, вибравши відповідний клас лінолеуму, можна якісно обробити підлогу, позбавивши себе на довгий час від проблем з покриттям підлоги. Правильно підібраний лінолеум може пролежати довгий час, радуючи вас і ваших гостей своїм прекрасним стилем і зручністю у використанні.