Транспортний лінолеум - це класичне підлогове покриття, яке було придумано і розроблено спеціально для застосування його в усіх видах транспорту. Цей матеріал відрізняється від інших, високим технічним наповненням, і чудовим набором колірних рішень.

   Транспортний лінолеум TARKETT відповідає всім заявленим вимогам, з точки зору екології і гігієни. У його склад включені натуральні матеріали, що не провокують організм до прояву різних алергічних реакцій.

   Крім усього іншого, представлене виріб має поверхню, яка оброблена антискользящим речовиною, має також прекрасне протидію вогню, дуже високий ступінь міцності і великий термін зносостійкості. Також, транспортний лінолеум TARKETT має стабільність в розмірах (вона підтримується спеціальним скловолокном), водонепроникність, а також уміння зберігати свій початковий зовнішній вигляд, протягом довгого часу. При виготовленні підлогового покриття застосовуваного в транспорті, виробники особливу увагу приділяють матеріалами, які забезпечують травмобезопасность пасажирів. Так в деяких, особливо міцних, видів лінолеуму додається карбід кремнію і дрібна абразивний керамічна пил. Ці матеріали забезпечують граничну ступінь ефекту протиковзання, а також стійкі різного роду деформації захисного шару покриття (здуття, провали, розриви, потертості).

   Спортивний лінолеум це надійний і незамінний учасник всіх спортивних змагань, що проходять у закритих приміщеннях, і не тільки ... Своїм високим рівнем якості, надійністю, чудовою міцністю і безпекою, він зумів завоювати авторитет у всіх тих, хто присвятив своє життя спорту і здорового способу життя . Він дарує масу позитивних емоцій, не тільки безпосереднім учасникам змагань, але ревним уболівальникам. Не мудруючи лукаво, можна з упевненістю стверджувати, що спортивний лінолеум TARKETT на сьогоднішній день, це обов'язковий атрибут інтер'єру спортивного залу, і відкритих спортивних майданчиків. Якщо розглянути більш детально, то спортивний лінолеум це досить складний технологічний процес, часом вимагає до себе впровадження інноваційних технологій. У ньому застосовуються досить складне поєднання суміші різних синтетичних і натуральних матеріалів. Спеціально для того, щоб дарувати людям відчуття безпеки і внутрішньої свободи, а його технічні характеристики є зайвим підтвердженням цих слів. Кожен рівень багатошарового поліхлорвінілу, грає важливу роль в стані придатності спортивного лінолеуму. Верхній шар, зроблений з поліуретану, який захищає підлогове покриття від всіляких механічних пошкоджень. Поліуретан виступає в ролі, нікого амортизує кошти, яке у випадках падіння учасників змагання, значно знижує рівень травматизму. За безпеку здоров'я спортсменів, відповідають гігієнічні засоби захисту. Це протимікробні і протигрибкові склади, зроблені відповідно до норм індивідуальної гігієни. Унікальна рельєфна структура поверхні спортивного лінолеуму TARKETT, проведена таким чином, що вона легко і надійно забезпечує зчеплення підошви взуття з покриттям. Саме завдяки всім перерахованим вище достоїнств, спортивний лінолеум, успішно застосовується в шкільних установах, а це завжди, турбота про підростаюче покоління, безпеку і здоров'я нації.

   Лінолеум Супер С - доступна за ціною колекція. Якісного побутового лінолеуму з додатковим захисним шаром. Саме практичне рішення для будинку - популярний дизайн, в поєднанні з доступною ціною, роблять цю колекцію привабливою для покупців, а додатковий захисний шар ТИТАН забезпечує стійкість покриття до всіх видів побутових забруднень і полегшує догляд за ним.