Спальна кімната грає важливу роль в нашому житті, адже від неї залежить якість нашого сну. Як відомо, здоровий і міцний сон - це запорука нашого гарного самопочуття і прекрасного настрою. Тому, красиве і затишне оформлення спальні - першочергове завдання при ремонті цього приміщення.

   Дуже важливим елементом, який впливає на сприйняття спальні, є підлогове покриття, яке укладено в даній кімнаті. Від його зручності залежить і та атмосфера, яка виникає в спальні. Саме тому, потрібно приділяти багато уваги якості і виду підлогового покриття.

   Як правило, в даній кімнаті укладають три види підлогових покриттів: ковролін, ламінат або паркет. Паркет - класичне підлогове покриття, яке популярне у багатьох будинках. Однак, він потребує укладання килиму, адже без нього спальня виглядає холодно і порожньо. Крім того, паркет потребує періодичного циклювання, щоб освіжити його зовнішній вигляд.

   Найбільш затишним покриттям підлоги вважається ковролін. Він ідеально підходить для будь-якої спальні, так як приносить їй тепло і відчуття комфорту. Ковролін зручний в укладанні і демонтажі, тому ви без зусиль зможете замінити його, коли прийде для цього час. Крім того, ви можете вибрати найбільш підходящий за призначенням тип ковроліну. Для житлових приміщень зазвичай використовують побутовий або напівкомерційний його типи. Побутовий тип ковроліну розрахований на найнижчу зносостійкість, тому, якщо в квартирі живе велика сім'я, то в спальній кімнаті можна укласти напівкомерційний ковролін, в такому випадку, він пролежить набагато довше.

   Ламінат - ще одне популярне підлогове покриття, яке часто укладають в спальній кімнаті. Він також різниться по зносостійкості. Залежно від неї, ламінат ділиться на класи. Дане підлогове покриття популярно, але ламінат не приносить затишок в те приміщення, де він постелений. Крім того, це холодний матеріал, тому, взимку по ньому краще ходити у взутті. Тут криється один з найбільших його недоліків - при ходьбі у взутті, ламінат видає сильний шум.

   Вибираючи підлогове покриття для спальної кімнати, потрібно врахувати всі ці нюанси, таким чином, ви зможете вибрати кращий варіант, який влаштує і вас, і членів вашої сім'ї, а також буде доступний вам з фінансів.