Комфорт в житло - це те, що необхідно кожному, незалежно від віку чи роду занять.

   Коли людина приходить додому відпочити, так приємно зняти взуття і дати відпочинок втомленим за день нігам, особливо, якщо під ногами м'яко пружинить, делікатно масажуючи ступні, ковролін, що покриває підлогу в передпокої. Чудові властивості цього виду покриття, такі як зносостійкість, гіпоалергенність, невибагливість у догляді і чищенні, роблять вибір ковроліну одним з кращих варіантів покриття підлоги в передпокої або коридорі. Крім житлових приміщень, цей матеріал також незамінний при обладнанні тимчасових або постійних офісів, переговорних кімнат, рекреаційних та виставкових приміщень. Зважаючи на свою довговічность і невисоку ціну він має високу окупність. Рентабельність ковроліну робить його придбання вигідним вкладенням коштів.

   Чимало часу ми проводимо на кухні і тут до підлогового покриття особливі вимоги. Адже часто в поспіху або по недбалості на підлозі, може виявитися все що завгодно, від палаючого сірника або розбитою тарілки, до розжареної сковорідки з киплячим маслом. Тому, матеріал, яким вистелена підлога на кухні, повинен бути гладким, міцним, термо- і вологостійким, не зношуватися і не вицвітати від частих очисток з використанням хімічних агресивних миючих засобів. Крім цього покриття підлоги повинно створювати своїм виглядом приємну психологічну атмосферу, «радувати око» і гармонійно вписуватися в дизайн інтер'єру кухні. Всі ці якості повноцінно об'єднує в собі сучасний лінолеум, виготовлений із застосуванням новітніх технологій, різні види якого представлені в каталозі інтернет-магазину нашої компанії.

   Дизайн житлових приміщень, часто спрямований на те, щоб квартира виглядала не тільки красиво, але і шикарно. Оформляючи свою вітальню в стилі, покликаному справити враження на людей, які прийшли до вас в будинок, не можна обійтися без такого «багатого» виду підлогового покриття, як паркет. Адже саме паркет у більшості людей асоціюється з аристократизмом і, як наслідок, з достатком. Відносна дорожнеча паркетної дошки, виготовленої з натуральної деревини, з лишком компенсується її престижністю, довговічністю і екологічною чистотою.

   Однак, якщо ваш бюджет не передбачає придбання дорогого паркету, існує компромісний варіант. Ламінат - це покриття, виготовлене з деревного пилу і високоміцних полімерів, при порівняно низькій вартості, за своїми якостями не поступається паркету, а в чомусь навіть перевершує його.

   На сайті компанії «Діамант Пол» можна придбати всі вищеописані види підлогових покриттів, в різних варіантах виконання і найвищої якості, від провідних виробників.