Вибір підлогового покриття для вашої квартири - це питання не тільки естетичного змісту. Слід враховувати досить велику кількість різних питань пов'язаних зі спеціальними умовами: від поглядів естетики до фінансових можливостей, включаючи багато чинників такі як-як екологія, переносимість членів сім'ї різних видів алергії, включаючи домашній пил, утримання тварин і.т.д.

   Виходячи з ціни, покриття для підлоги можна розділити на недорогий і дорогий в наступній послідовності: паркет, плитка ПВХ, килимове покриття, ламінована підлога, лінолеум. Дана, послідовність досить умовна, зустрічається наприклад плитка, яка перевершує в ціні паркет з натуральної деревини, і паркет який істотно дешевше лінолеуму.

   ОТЖЕ, давайте розберемося, що Ж ТАКЕ ЛИНОЛЕУМ ?!

   Лінолеум - це матеріал, який виготовлений з натуральних компонентів і не має нічого спільного з ПВХ-покриттям.

   Справа в тому, що натуральний лінолеум був придуманий і виготовлений в середині двадцятого століття. Виявляється, що назва матеріалу перекладається як що містить в своєму складі льон і масло, які є основними компонентами. Крім масла з льону, до складу лінолеуму входить спеціальна смола, крихта з коркового дерева, деревне борошно, а також крейду. З масла і смоли варили склад, куди додавалася пробкова крихта, деревне борошно упереміш з крейдою. Після такої не хитрої процедури, суміш накочували на джутову тканину, в результаті чого виходило однорідне, і не дуже гнучке, але досить міцне і міцне покриття.

   В кінці двадцятого століття лінолеум з натурального матеріалу виготовляли на фабриках багатьох країн світу, застосовуючи його в основному в будівельних потребах.

   Час не стоїть на місці і з бурхливим розвитком хімії і нафтохімії, виробництво промислового масштабу пластика і різного типу пластмас, завдало серйозної шкоди заводам, які займалися виготовленням лінолеуму. Деякі, не витримавши конкуренції, закрилися, інші встигли перебудуватися на новий лад і в подальшому дуже досягли успіху. Вони почали випускати поліхлорвінілове покриття, яке виявилося за собівартістю - дешевше, а процес виготовлення, швидший і простіший попереднього.

   Уже зовсім нове еластичне і тонке покриття, на вініловій основі, називають тим же звичним словом - лінолеум, але от до початкового поняття, воно не має ніякого відношення.

   Натуральне покриття для підлоги, зокрема - лінолеум, виготовляють практично всіх кольорів веселки. Стандартне рішення дизайну - це однотонний, з легкими мармуровими прожилками, і різними кольоровими вкрапленнями.

   Крім привабливого зовнішнього вигляду лінолеум має прекрасні технічні властивості. Це повністю натуральний і екологічно чистий матеріал. Через те, що в його складі застосовується лляне масло, він має бактерицидні і противоалергенні властивостями, тим більше, що дана особливість зберігається протягом усього терміну експлуатації покриття.

   Це пожежостійкість матеріал, його складно продавити тонким каблуком, він не розтягується і не піддається процесу здуття під крісельними роликами. Лінолеум, антистатичний, досить стійкий до агресивних середовищ і побутової хімії, його можна укладати на підлоги з підігрівом. Після того як буде проведене укладання лінолеуму, виробники рекомендують після закінчення певного терміну експлуатації, натирати його спеціальними мастиками, які надають приємний йому зовнішній вигляд і захищають поверхню від різного роду механічних впливів.