Кожен чув про оверлок, процесі, як такому, однак не всі уявляють собі необхідність і цінність цієї роботи, можливості його виконання і також відповідну вигоду. Давайте розберемося, що ж таке по суті являє з собою оверлок, для чого він і якими перевагами наділяє ковролін. Оверлок це особлива фіксація килимового покриття, яка сприяє і більш тривалого, можливого його використання, а також зможе забезпечити йому привабливого і витонченого зовнішнього вигляду. Як такий, процес обов'язковий і рекомендується в пригнічуючий більшості випадків до використання. Виконати оверлок можна або кріпленням по краю прикриття тасьми, що досить, рідкісний і не популярний спосіб, або ж, за допомогою прошивки вручну, за допомогою спеціальної машини, відповідними нитками, за рахунок щільних монотонних стібків.

   Коли слід вибирати оверлок, чи необхідний він і яку вигоду від цього можна отримати? Питання досить широкий, проте відповімо! Якщо ковролін розташовується щільно по периметру всього приміщення, то оверлок тут не потрібен, користі практично нуль, а ось певні зусилля і кошти на це передбачається виділити. А ось у випадках, коли ковролін за розмірами менше, ніж площа приміщення, то оверлок просто необхідний. Так, Ваше підлогове покриття, стане більш закінченим, правильним, цікавим, зможе виглядати, немов, палас, і залучати зовнішнім виглядом, і вже не стане нагадувати обрізок, непоказний шматок від колишнього ковроліну. Більш того, застосування оверлока дозволить надійно захистити Ваше килимове покриття від ушкодження, розшарування, розплутування, зробить його більш міцним і надійним, що гарантовано відіб'ється на довговічності використання. Додатковим підсилювачем може бути нанесення на край про оверлоченной поверхні клею ПВА, таким чином зробить край твердим і надійно зафіксує вільні нитки. Ця дія дозволить використовувати ковролін максимально довго.

   Дуже важливу роль відіграє щільність стібка нитки, з яким, власне, і буде відбуватися процес оверлока. Цей фактор позначиться, як на привабливості зовнішнього вигляду, так і на його довговічності, якості. Чим вище щільність, тим вагомішим буде Ваш внесок в довговічну і безпроблемну експлуатацію килимового покриття.

   Сьогодні, буквально в кожному, професійному магазині з покриттям підлоги, пропонується широкий спектр послуг оверлока, в тому числі, і ковроліну, при цьому, ціни, більш ніж прийнятні, а якість, в пригнічують випадках, зможе без проблем виправдати Ваші очікування. До того ж, за Вашим бажанням, завжди підберуть необхідний колір ниток, їх щільність, якість, так, щоб кінцевий, отриманий результат Вас, тільки, радував. Зазвичай, оверлок робиться при клієнті, і в середньому займає процес від 10 до 20 хвилин, тому Ви не станете обтяжені зайвою тяганиною, очікуванням і проблемою.

   Сподіваємося, що наша порада залишить певну цінність у Вашому розумінні і зможе бути надійною опорою при подальшому виборі килимового покриття, ковроліну, для Вашого будинку, житлового приміщення, житлової кімнати.

   Вартість оверлока для килимових покриттів - від 20 до 35 грн / м.п., в залежності від щільності самого ковроліну.