Якщо у Вас є або була дачна ділянка, заміський будинок, то напевно Вам знайома проблема псування газону, внаслідок впливу на нього атмосферних опадів, температури, або банального щоденного витоптування. Таке використання обов'язково призведе і до пошкодження покриття. Незважаючи на те, що купити штучну траву можна сьогодні з найвищою якістю, уникнути впливу на нього діяльності людини, заняттям спорту, гри дітей і т.д виявиться просто неможливим.

   Однак не варто тішити себе ілюзіями, з приводу зносостійких покриттів. Жодне відоме сьогодні штучне покриття не здатне довго витримувати вплив постійних і великих навантажень, в тому числі якщо вони будуть виникати на дитячому майданчику або футбольному полі. Згадайте, як воно було в дитинстві, коли біля футбольних воріт майданчик обов'язково витоптують до грунту.
   Відгуки штучної трави свідчать, що вона зможе стати відмінною альтернативою натуральному живому матеріалу, при цьому вона здасться довговічною, зносостійкого і придатною в використанні при будь-яких обставинах.

 
   Якого ж будова покриття, які його особливості та перспективи використання?

   Головним компонентом основи тут є поліетиленове і поліпропіленове волокно, що дозволяє виготовляти матеріали підвищеної якості з ідеальною імітацією натуральних стебел трави. Купити штучну траву правильно і вигідно з огляду на те, що отримані переваги і позитивні моменти виявляться набагато більшими, ніж ціна покриття. З додаткових плюсів завжди можна виділяти простоту догляду, експлуатації, коли не потрібно стригти газон, траву відсівати, постійно зрошувати, труїти і усувати вплив шкідливих комах і мікроорганізмів. Розкішний варіант і пропозиція для любителів занять гімнастикою або танцями. Ковзання, як уже було сказано, тут досить добре і якісне. У футболі також немає до сих пір альтернативи для поля, оскільки від штучної трави м'яч відскакує просто чудово, легко і не змінює своєї траєкторії, що дуже важливо.

   Газон виявиться безпечним та екологічно чистим, грати, переміщатися, займатися спортом на ньому буде легко, зручно і, головне, абсолютно безпечним заняттям. На відміну від натурального продукту, відгуки штучної трави доводять відсутність необхідності доглядати за газоном, робити йому розчісування і підсипку додаткового наповнювача. Досить один раз укласти таку підлогу і тривалий, досить, час насолоджуватися ним. Як виявилося, варіантів використання дуже багато, і дана стаття не зможе всіх їх охопити.

   Відгуки штучної трави говорять також про можливі недоліки покриття, а саме потрібно продумати основу під покриття, зробити спочатку дренаж. В іншому випадку вода не буде вчасно і швидко уходити, а це спричинить за собою можливість утворення скупчення води, і, як наслідок, зростання грибка.

   Купити штучне покриття краще з гарантією від перевіреного виробника. Має місце бути існування випадків, коли не прослужив і 2 років, газон доводилося замінити, на увазі втрати його зовнішнього вигляду, характеристик і фізичних властивостей. Як було визначено раніше, немає аналогічної заміни штучній траві натурального покриття, і більш довговічного, надійного і зручного випадку, ніж для спортивних або дитячих майданчиків не існує. Виглядає, в будь-якому інтер'єрі і декорі таке покриття, просто чарівно, незабутньо, фантастично, при цьому декоративні моменти, краса ландшафтного дизайну приведуть Вас в справжнє захоплення, і це дійсно реальність.

   Штучна трава практично не горить, що дозволяє називати покриття повністю пожежобезпечним. Матеріал не боїться вологи і морозів, тому в будь-який час року, добу, температурні умови буде ідеально виглядати і легко лежати на своєму місці. Для того, щоб очищати покриття, може знадобитися тепла вода, жорстка щітка і спеціальні миючі, для цих видів робіт, кошти.

   Дивно, однак багато власників на зимовий період часу спеціально поливають газон водою, щоб він став схожий на каток, з відповідними властивостями, і виглядав просто божественно. Зіпсувати траву тут неможливо, а ось функціональності вона отримає більше. А звичайний газон з натуральної трави, на жаль, на такі подвиги не здатний. Цілий рік, при будь-якій порі року, покриття не буде обсипатися і не стануть випадати злаки, а виробники, в середньому, гарантують можливість використання його в межах 10-20 років мінімально. Висота ворсу, в залежності від побажання клієнта, може становити від 1 до 6 см і головним визначальним чинником цього буде призначення штучної трави.