Придбавши будь-які покриття для підлоги, в тому числі і килимові покриття, якими б вони не були високоякісними, рано чи пізно їх господарям доведеться зіткнутися з такою проблемою як чистка ковроліну.

   Навіть нічим не застелена підлога припадає пилом, так що вже тут говорити про килимові покритті, які прекрасно утримує пил? Так що, якщо господарі не хочуть, щоб в повітря злетіла, накопичена  з часом на ковроліні, пилюка, викликаючи попутно різноманітні застуди та алергії, час від часу доведеться його чистити. Особливо таке завдання стоїть перед тими, хто придбав виріб з натуральної сировини. Оскільки натуральний ковролін містить в своєму складі шерсть, то першочерговим завданням є позбавлення від численних пилових кліщів. На щастя, багато виробників, знаючи, що їх продукція припаде до смаку (у буквальному значенні цього слова) різноманітної живності, обробляють поверхню спеціальними речовинами, які відбивають апетит у пилових кліщів і молі.

   Деякі покупці, які відвідали магазин і купили натуральний ковролін дивуються, чому, в яскравих фарбах описаний продукт, незабаром починає "ділитися" ворсом? Тут справа не в тому, що це неякісний продукт, а в тому, що в перший час покриття позбавляється від так званого "технічного" ворсу, тобто того, який залишається в ковроліні після його стрижки. Так що спочатку доведеться просто частіше діставати із затишного містечка пилосос і проблема буде вирішена.

   Деяких покупців від ковроліну з натуральної вовни відштовхують чутки про те, що він, мовляв, занадто добре горить. Насправді ці чутки нічим іншим, ніж чутками, не є, оскільки високоякісний натуральний ковролін заздалегідь обробляється спеціальним складом, тому він не загоряється, а в разі неприємної ситуації, просто повільно тліє.