Оздоблення приміщень повинна відповідати певним вимогам, бути функціональною, практичною, а також відповідати сучасним тенденціям і володіти прийнятною вартістю. Плитка для підлоги ПВХ знайома споживачам уже досить тривалий час і попит на неї постійно зростає. Така плитка отримала своє визнання, не тільки в нашій країні, а й (в першу чергу) за кордоном. Її популярність, також ще, зростає через старання споживачів мінімізувати свої витрати на проведення ремонту.

   Застосовуючи плитку ПВХ, ви зможете відчутно відчути різницю в витрачених коштах, ніж при придбанні керамічної або керамогранітної плитки. Обробка підлоги подібною плиткою може здійснюватися в будь-якому приміщенні, а її просто приголомшливий різноманітний дизайн допоможе зробити ваш будинок затишним і привабливим. Вінілова плитка також може застосовуватися, не тільки для поклейки на підлогу, а також на стіни або їх ділянки. Крім цього деякі господарі застосовують плитку ще і для декорування своїх меблів. ПВХ плитка це такий оздоблювальний матеріал, який має можливість застосовуватися в різноманітних варіантах, а вона безсумнівно зможе, задовольнити всі, навіть найвибагливіші, бажання. Область застосування даної плитки дуже різноманітна і обмежується, лише тільки, вашою фантазією або фантазією дизайнера.

   Різновиди ПВХ плиток і їх форма

   ПВХ плитка для підлоги буває трьох різновидів і відрізняється між собою за методом кріплення до підлоги:

- на основі, що самоклеїться;

- з замком фіксації;

- матеріал, при укладанні якого використовується спеціальний клей.

   Конфігурація плитки для підлоги ПВХ буває квадратною або прямокутною, а зносостійкість матеріалів залежить, перш за все, від того, наскільки товстий верхній шар і класифікація групи стирання. Для таких приміщень, як ванна або кухня, варто підбирати плитку, у якій буде високий клас зносостійкості, а також, з хорошим показником товщини захисного шару.

   Переваги вінілового покриття:

- вологонепроникність.

- захист від стирання при великих механічних навантаженнях.

- хороші тепло- і звукоізоляційні властивості.

- немає необхідності для спеціалізованого догляду

- безліч різноманітних текстур і колірних гам.

- довгий термін експлуатації.

- легкість при транспортуванні і легка вага.

- простота монтажу.

- низька вартість.

   Недоліки матеріалу:

- при впливі сонячних променів з часом відбувається втрата яскравості, для того щоб цього уникнути, найкраще подібну плитку застосовувати в приміщеннях де вплив сонячних променів на плитку буде мінімальним.

- велика вага, при впливі, може привести до утворення нерівностей і вм'ятин.

   Розглянувши всі недоліки і позитивні якості вінілової плитки, слід зробити висновок, що вона може застосовуватися далеко не у всіх приміщеннях. Плитка ПВХ для підлоги відгуки ви можете прочитати на нашому сайті.

   Конструкція покриття

   Всі властивості ПВХ матеріалів залежать, значною мірою, від того, яка їхня конструкція і якість речовин, з яких вони виготовлені. Вся плитка ПВХ для підлогового покриття виготовляється при застосуванні багатошарової структури.

1. Перший вид полягає в тому, що нижній і середній шар виготовляють з різнотипних матеріалів, важливою умовою виготовлення є обов'язкове застосування полівінілхлориду, який дозволяє плитці знайти пластичність і жорсткість. Крім усього цього дані шари допоможуть захистити плитку від деформації, теплового розширення і стиснення, яке відбувається через коливання температур. Основою подібної плитки є нетканий матеріал, який допоможе плитці щільніше прилягати до підлоги.

2. Другий вид відрізняється тим, що у нього центральний шар складається з кольорового ПВХ. Цей шар служить для забезпечення різноманітності колірних рішень.

3. Третій вид, його відмінною рисою є те, що верхній шар - це спеціальний оброблений прозорий вініл. Завдяки цьому шару плитка добре стійка до механічних і хімічних впливів. Крім цього зверху наносять поліуретанове покриття, яке забезпечує велику зносостійкість.

   Укладання ПВХ покриття

   Як укладати плитку ПВХ для підлоги - не потрібно значних знань і умінь, і ви зможете легко, власними руками це зробити. Також, вам не буде потрібно на це багато часу і професійного устаткування. Все що потрібно, так це шпатель, шпалерні ножиці, валик і гумовий молоток. Легкість укладання такої плитки, також досягається, завдяки її точної геометричної форми. Під час укладання плитка лягає встик, а клей необхідно наносити лише на плитку і на підлогу.