Найсучасніший стиль внутрішнього дизайну приміщень - це хай-тек. Він ідеально підходить для любителів мінімалізму.

   Характерним для нього є те, що всі елементи підпорядковані функціональним призначенням. Індустріальний стиль з безліччю металевих труб, кабелів, арматури, повітроводів, різних кладок перейшов в житлові приміщення і отримав подальший розвиток. Відсутність прикрас в приміщеннях компенсується грою сонячного світла на склі, хромованих металевих поверхнях. Великий простір поділяються на функціональні зони за допомогою світлових бар'єрів, скляних або розсувних дверей. М'які меблі з простими геометричними формами і оббивкою одного кольору є найбільш доцільною. Кольорова пляма, що акцентує увагу, створюється за допомогою яскравого кольорового дивану, наприклад, червоного, який виділяється на загальному тлі. Яскрава пляма має бути тільки одна. Можливе використання дивану з модулями, який змінював би свою форму. Відповідними елементами інтер'єру є скляний робочий стіл, стільці з металевими ніжками, журнальні столики на колесах, скляні книжкові полиці. Переважають кольори в інтер'єрах: сріблястий металік, чорний, білий, який є домінуючим.

   Гладкі, легкі однотонні стіни є обов'язковим елементом для стилю хай-тек. Найбільш поширені кольори: білий, світло-сірий і піщаний. Так як дух мінімалізму лежить в основі прикрас, стіни не прикрашаються, але сучасні фотографії в металевих рамах або абстрактні картини відмінно доповнять цей стиль. Підлогове покриття може бути виконане з керамічної плитки, лінолеуму, натурального каменю. Цікавим і незвичайним буде підлогове покриття зі штучної шкіри з смужками леопарда. Вони можуть бути одного малюнка з покриттям меблів. Освітлення для такого інтер'єру має велике значення. Найбільш придатними будуть підвісні світильники в поєднанні з невеликими висячими галогенними лампами, можливо, різної висоти. Основною вимогою є простота і легкість форм. Гарна ідея в підвісній стелі з галогенними лампами на поверхні, які додадуть затишок і чарівність внутрішнього дизайну.

   Стильний комп'ютер або акваріум з екзотичними рибами з'явиться чудовою прикрасою і доповненням до загального інтер'єру стилю хай-тек.