0
Мой заказ
Рус
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания

Отзывы о магазине

3.9
9 отзывов
Сортировка:
Замовив ламінат, оплатив кошти переказом на картку. Після цього мені повідомили, що ламінат є тільки на головному складі і треба певнийчас для його доставки з головного складу (6 днів).
Пересилка 7-ми пачок ламінату Новою почтою обішлось майже 1500 грн. Продавець магазину про це не попередив. Вартість ламінату збільшилась майже 20%.
Ответить
Ціни не відповідають дійсності.
Ответить
Білик Руслана Віталіївна , нам дуже шкода, що ви отримали негативний досвід. ми прикладаємо чимало зусиль, щоб інформація на сайті була актуальною, водночас, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті не є офертою - про це детально описано в Угоді користувача, з якою ви автоматично погоджуєтесь, продовжуючи своє перебування на сайті.
Ответить
Дуже відповідальний продавець. Заказувала виставковий ковролін в школу. Відправили швидко , упакували якісно. Рекомендую. Буду замовляти ще. Дякую вам за вашу роботу.
Ответить
Замовляла лінолеум. Задоволена. Подяка менеджеру за професійні поради, терпіння. Стосовно інших інтернет-магазинів були проблеми з пересилкою. Тут це питання вирішили. Буду радити цей магазин своїм знайомим і користуватися його послугами і надалі. Удачі вам у Новому році!
Ответить
Замовляла лінолеум. Придбанням задоволена. Велика подяка менеджеру за професійність, терпіння. Лише тут змогли вирішити проблемне питання щодо пересилки. В разі необхідності буду звертатися і радити своїм знайомим. Щира Вам подяка!!!
Ответить
Дуже вдячна співробітникам за гарне та якісне обслуговування. Рекомендую магазин. Бажаю вдячних Вам клієнтів.
Ответить
Периодически по работе покупаю ковролин. Всегда есть то, что нужно. Респект!
Ответить
Обычно отзывы не пишу, но результатом остался доволен на все 100 процентов. Рекомендую этот магазин.
Ответить
Хочу оставить отзыв о работе данного магазина - покупкой осталась довольна. Все сделано, как и было оговорено, что показывает профессионализм менеджеров, укладчиков и доставки. Остались, только положительные эмоции. Буду рекомендовать знакомым, поскольку уверенна, что они останутся довольны как и я. Успехов вам!!!
Ответить
Людмила, ми дуже вдячні за Ваш відгук, для нас важливо, щоб наші покупці були задоволені і були нашими клієнтами на довгі роки.
Ответить
Наверх