Вибираючи підлогове покриття, багато споживачі, як і раніше, вважають за краще лінолеум. Чим це обумовлено? Адже на ринку представлена ​​величезна різноманітність матеріалів для підлоги - паркет, ламінат, масивна і паркетна дошка, кахельна плитка.

   Свою популярність лінолеум завоював завдяки цілому ряду переваг. На відміну від більшості підлогових покриттів, він є найбільш доступним. Крім того, він має досить привабливу поверхню. Якщо раніше покупцям пропонувалися однотипні варіанти лінолеуму, то сучасний споживач може знайти моделі з оригінальним малюнком або з текстурою, що нагадує деревину або кахельну плитку.

   До речі, на відміну від керамічної облицювання, лінолеум дуже теплий на дотик, на ньому комфортно стояти босоніж. Особливість лінолеуму полягає в тому, що він не пропускає і не вбирає воду. Така якість підлогового покриття особливо актуально для жителів перших поверхів, де завжди більше вологи, ніж на верхніх поверхах.

   Вологостійкість лінолеуму робить його більш практичним в порівнянні з ламінатом, який боїться тривалого контакту з водою, а тому вимагає дбайливого ставлення під час прибирання. Адже лицьова поверхня ламінату - це папір із захисним прозорим покриттям. А лінолеум не має додаткового покриття і при цьому чудово витримує будь-які дії.

   Ще одна перевага лінолеуму - зручність монтажу. Його набагато простіше укладати, ніж керамічну плитку, паркет і ламінат. І робити це можна самостійно, не запрошуючи дорогих фахівців.

   Крім синтетичного лінолеуму, існують вироби на натуральній основі. Воно є екологічно безпечними, гігієнічними, а тому ідеально підходить для оформлення дитячої кімнати, спальні. В процесі експлуатації натуральний лінолеум не виділятиме токсичних компонентів і речовин, що викликають алергію. Завдяки підвищеної зносостійкості і міцності він справно прослужить 20 років. Покриття характеризується як пожежобезпечні і стійкі до хімічного впливу.