У нинішній час є величезний вибір покриттів на підлогу, однак, багато років фаворитом покупців вважається лінолеум. Чим же він приваблює людей? Позитивних сторін у нього багато: дешева вартість, близько 20 років використання, простий догляд за покриттям. Крім того, встановити лінолеум в будинку може не тільки професіонал.

   Але, щоб, він прослужив вам не 10 років, його потрібно правильно покласти. У разі, якщо покриття, це старий лінолеум, не поспішайте його знімати. Ви зможете укласти свіжий шар лінолеуму на попередній. Ваші підлоги стануть м'якими та комфортними. Для цього вам потрібен якісний клей для лінолеуму. Однак, це реально, якщо його поверхня, минулого лінолеуму - гладка. В іншому випадку, доведеться все прибирати і згладжувати підлоги. Почати роботу стоїть з вимірювання площі приміщення. З отриманими вимірами потрібно піти до відповідного магазин і вибрати відповідний колір і розмір.
   
   Є універсами, що пропонують послугу з розрізання лінолеуму за обсягами. Найкраще вибрати ту частину лінолеуму, яку реально покласти на підлогу однією частиною. Перш ніж зайнятися укладанням лінолеуму, слід спустошити будівлю від речей, прибрати попереднє покриття, зірвати старі плінтуса. Потім буде можливо братися за роботу.

   Тому, лінолеум Харків, розтягують по площі приміщення, а непотрібні сантиметри відрізаються. У разі, якщо на підлогу розраховуєте покласти не один шматок, то його треба буде розподілити на площині так, як він буде лежати в остаточному варіанті. Для того щоб він лежав точно, без опуклостей, йому слід відлежатися пару днів. У тому випадку, якщо вирішено класти лінолеум без утеплювача, то рекомендовано покласти спочатку підкладку. Головними її властивостями є шумоізоляція і утеплення підлоги.

Існує два провідних методу укладання лінолеуму:

1. Класти на суху поверхню. Цей спосіб застосовують в будівлях загальною площею, близько, двадцяти квадратних метрів. Відривається попередній лінолеум Київ. Поверхню підлоги слід вирівняти або закрити всі існуючі тріщини, потім все заґрунтувати. Далі частина лінолеуму розкладається на підлозі і зміцнюється уздовж стінок плінтусами.

2. Наклеювати. Цей спосіб застосовується для великих, по площі, будівель і тих кімнат, де використовується не одна частина, лінолеум купити в Києві завжди вірне рішення. Перед початком роботи необхідно ретельно очистити поверхню підлоги, закрити всі тріщини, після чого, все акуратно заґрунтувати. Потім, площину лінолеуму відгуки промазують мастикою, а підлога - клеєм, потім покриття міцно притискають до підлоги. Якщо десь було помічено здуття, то туди потрібно покласти дошки, а поверх, ще й вантаж. Залишити дня на два.

3. Якщо воно не пропало, то рекомендовано проткнути покриття, випустити повітря, знову все заклеїти і покласти вантаж. Шви які з'являться між шматками лінолеуму можливо заховати за допомогою холодного зварювання.