Ламінат досить поширений оздоблювальний матеріал, проте мало маємо уявлення про те з чого він складається. Під ламінатом розуміють підлогове покриття підвищеної міцності. Як правило, ламінат має малюнок що нагадує фактуру натуральних матеріалів, таких як дерево, натуральний камінь. Однак трапляються й винятки. Завдяки вдосконаленню технології, вартість матеріалу знижується, а його якість підвищується. Зазвичай випускається обробне покриття у вигляді дощок, на які нанесено певний малюнок. Дошка має замки, завдяки яким покриття стає цілісним, а сам процес монтажу істотно скорочується.

   Де купити ламінат

   Зазвичай ламінат купують в інтернет магазині, тут ціна на нього істотно нижче ціни в роздрібній торгівлі. При формуванні вартості продукції в ІМ відсутня така складова, як послуги посередників. У зв'язку з цим ціна ламінату може бути на 20% нижче, ніж в звичайних магазинах. Покриття ділять на дві основні групи. Перед тим як визначитися остаточно з вибором, слід знати, де ламінат буде використовуватися. В інтернет магазині Діамантпол ви отримаєте вичерпну інформацію щодо підлогового покриття.

   Ламінат комерційної спрямованості. Використовується в приміщеннях підвищеної прохідності відвідувачів. Відрізняється міцністю і зносостійкістю. Верхній шар такого матеріалу має підвищену зносостійкість, він може витримувати значні механічні навантаження, стійкий до стирання.

   Ламінат для побутових цілей. Верхній шар такого підлогового покриття не настільки міцний, але і ціна його більш прийнятна. В будинках по підлозі з ламінату ходить обмежена кількість людей, тут не потрібна підвищена зносостійкість. Розрізняють підлогове покриття по класу міцності: 31, 32, 33. Чим більше цифра, тим більша міцність ламінату. Матеріал набув широкого поширення з кількох причин:

 - перш за все він легко і швидко монтується. Для укладання підлоги немає необхідності у використанні спеціальних інструментів, також не потрібні якісь спеціальні знання. Що обов'язково необхідно мати - це насадку для електроінструменту або спеціальну пилку. Для якісного укладання панелей використовуються спеціальні зачепи;

 - підвищена міцність і стійкість до механічних впливів. В процесі експлуатації на ньому не залишаються сліди від каблуків, пазурів тварин або меблів;

 - покриття відрізняється простотою в експлуатації. Для догляду за покриттям випускається велика кількість миючих засобів, які, також, можна купити в інтернет магазині;

   Після того, як ви визначилися з умовами експлуатації покриття можна вибрати необхідний ламінат. Зателефонувавши менеджеру, Ви можете отримати вичерпну інформацію по всій продукції, яка є на продаж.