Звичайний лінолеум володіє багатьма плюсами, хоча у нього є один неймовірно серйозний недолік. Складається цей недолік з того, що простий лінолеум легко ковзає при намоканні. На жаль, виправити подібний мінус неможливо, оскільки матеріал спочатку від ковзання не захищений. Зате можна придбати покриття, яке відразу має протиковзаючий шар. Використовують такий лінолеум все частіше, оскільки він наділений величезним числом позитивних властивостей.

   Переваги противоскользящего лінолеуму

1. Найвищий рівень зчеплення. Зрозуміло, що це основний плюс, що спостерігається у матеріалу. Домагаються такого ефекту за рахунок використання електростатичного флокування. Подібна технологія дозволяє підвищити коефіцієнт протиковзання і зробити лінолеум абсолютно безпечним.

2. Широка область застосування. Через раніше названі особливості, протиковзаючий лінолеум може використовуватися в самих різних ситуаціях. Він підходить практично для будь-якого приміщення, оскільки однаково добре служить, як у вітальні, так і у ванній кімнаті.

3. Чудова зносостійкість. Лінолеум протиковзаючого типу здатний ефективно протистояти постійному стиранню. З цієї причини його можна укласти навіть в коридорі або в передпокої. Все одно матеріал буде тривалий час зберігатися в чудовому стані.

4. Легкість збирання. Це ще один плюс, який пов'язаний з наявністю спеціального захисного шару на лінолеумі. Матеріал гранично легко очищати від забруднень, оскільки з ним бруд і пил просто не схоплюються. Досить використовувати змочену водою губку, щоб позбутися від плям на матеріалі.

5. Тривалий експлуатаційний термін. При всіх названих вище переваги логічно, що протиковзаючий лінолеум, ще і досить довго служить. І неважливо, в яких саме умовах його експлуатують. Все одно це підлогове покриття буде чудово служити не один рік.

   Чи є мінуси у противоскользящего лінолеуму?

   Що стосується недоліків, то найсерйознішим з них можна назвати відносно високу вартість. Противоскользящий лінолеум, дійсно, обходиться трохи дорожче інших зразків. Але зате присутні у нього переваги повністю окупають цей мінус. Відповідно, можна без побоювань купувати такий матеріал, якщо хочеться отримати максимально практичну і функціональну підлогу в будь-якому приміщенні.