Види ламінату

   Ламінат - підлогове покриття дозволяють втілювати в життя найсміливіші дизайнерські фантазії. На будівельному ринку сьогодні існує велика колірне різноманіття цього продукту, яке дозволяє оформити, як гостьову кімнату, так і спальну.

   Даний матеріал отримав своє поширення по всій країні і досить широко використовується в якості основного підлогового покриття для офісів, конференц-залів, так і при ремонті квартир. Ламінат приваблює своєю доступною ціною, безпекою, міцністю, простотою монтажу та догляду за ним.

   Так само не будемо забувати про його відмінну здатність зберігати тепло, що є немаловажним достоїнством даного матеріалу.

   Ламінат для спальні

   З чого ж необхідно почати свій вибір, так це з класу покриття. Сьогоднішні виробники надають нам різний клас підлогового покриття за рівнем зносостійкості (тобто стійкість до стирання) даного матеріалу. Ці класи ламінату мають свою нумерацію - з 31 по 34. На думку багатьох експертів 33 і 34 клас, підходять, в основному, для застосування в комерційних приміщеннях, а ось 31 і 32 клас, оптимально підходить для використання в побуті.

   Треба відзначити, що клас зносостійкості - це не єдина характеристика, за якою необхідно вибирати ламінат. Існують ще й таке визначення, як екологічна безпека покриття. Треба відзначити, що ламінат, в основному, є речовиною синтетичною. І при неправильному виборі і використанні даного матеріалу можуть виникнути проблеми зі здоров'ям у всіх домочадців. До того ж зараз мову ведемо про спальні приміщення, де мається на увазі, що людина там буде відпочивати, а не вдихати шкідливі формальдегіди. Відповідь на це питання досить проста - необхідно використовувати матеріал який має клас екологічної безпеки (Е1)

   Важливо врахувати, що ламінат - це досить гучне підлогове покриття. І в таких приміщеннях як спальня, рівень шуму необхідно тримати під особливим контролем. І тому не забудьте при монтажі ламінату обов'язково покласти теплу підкладку, яка купується в листах або рулонах. Даний матеріал посилить шумоізоляційні властивості ламінату, зменшить загальну тепловіддачу приміщення, а процес ходьби по такій підлозі стане більш приємним.

   Дизайн ламінату

   Така кімната як спальна, головним чином використовується для сну і відпочинку. З цієї причини не радимо використовувати покриття дуже темних тонів. Особливо це актуально в тих випадках, коли спальня має дуже невеликі розміри (темні кольори в інтер'єрі сприяють його візуального зменшення).

   Не знаєте який колір чи малюнок вибрати? Можете використовувати найпопулярніший класичний варіант - деревне. Якщо вирішили зробити спальню в стилі хай-тек, необхідно використовувати білі тони. Зупинилися на стилі модерн - то добре підійдуть світло-бежеві кольори.

   У будь-якому випадку, завдяки різноманіттю кольорів і текстур ламінату у нас є можливість проявити свою дизайнерську фантазію в повній мірі. Вибір тільки за вами.