Килимова плитка набуває нових шанувальників з кожним днем. Так, одна з причин зростання популярності полягає в тому, що це покриття з'явилося на ринку недавно, а всім, як ви розумієте, завжди цікаво щось нове і незвичайне. Як вже було зазначено, це лише одна з причин, природно, великий попит на це покриття було би неможливе, якби вона не володіла рядом важливих, для сучасної людини, плюсів. Хочете конкретніше? Читайте нижче.

   Ну що ж, давайте без зайвих слів перейдемо до достоїнств килимової плитки. Їх 10:

   1. При укладанні такої плитки кількість відходів зводиться до мінімуму (дорівнює воно всього 2%).

   2. Якісна килимова плитка є цілком безпечною для здоров'я.

   3. Така ось плитка стійка до серйозних механічних навантажень. Так що її можна укладати не тільки у себе в оселі, а й, скажімо, в офісі.

   4. Укладання килимової плитки - дуже проста робота. З нею без проблем впорається кожен. До речі, її демонтаж теж не викличе у вас ніяких проблем.

   5. Пошкодили покриття? Не страшно. Вам не доведеться міняти його цілком, потрібно буде придбати і замінити лише пошкоджену плитку.

   6. Чи порадує вас така плитка і терміном служби.

   7. Завдяки компактним розмірам упаковки таку плитку зручно транспортувати.

   8. Килимовій плитці не страшна підвищена вологість.

   9. На сьогоднішньому ринку є плитка на будь-який смак і колір. Так що ви точно підберете покриття до душі.

   10. Відрізняється килимова плитка і простотою в догляді. Таке покриття досить просто пилососити раз в тиждень.

   Зараз, напевно, всі чекають фрази: «Пора переходити до мінусів». Але такої фрази не буде, адже у килимовій плитки лише один серйозний недолік - висока вартість в порівнянні з рулонними килимовими покриттями.