Підлогових покриттів багато. Але для того щоб вони прослужили нам довше, необхідно правильно за ними доглядати. Тому давайте поговоримо про відхід, наприклад, за відомим лінолеумом.

   Догляд за лінолеумом умовно можна розділити на 3 рівні:

• Перший рівень - щоденний догляд.

• Другий рівень - глибоке очищення.

• Третій рівень - нанесення захисного шару.

   Тепер можна розібрати докладніше кожен з рівнів.

   Щоденне прибирання дозволяє підтримувати чистоту лінолеуму. Багато домогосподарок, у яких є будинки, скажуть, що таке покриття, краще чистити водою. Але вони помиляються. Протираючи поверхню лінолеуму ганчіркою, змоченою в простій воді, ви не зможете видалити весь пил і бруд, який там накопичився. Для того щоб ефективно очистити поверхню покриття, найкраще скористатися розчинними очисниками, які за інструкцією розводяться в обсязі води.

   Глибоке очищення лінолеуму необхідно проводити, хоча б, один раз на місяць. Цю процедуру інакше називають розмиванням. Для цього можна скористатися Стрипером. Вони дозволяють видалити подряпини, застарілу грязь і поліроль. Для безпеки лінолеуму краще вибрати стріппери з рівнем РН від 10 до 15. Рівень Стрипера залежить від виду лінолеуму. Для натурального лінолеуму (мармолеума) вибрати більш щадний, а для ПВХ - сильніший. Оскільки для проведення розмивання вам буде потрібно роторна машина, а вона є далеко не у всіх, то таку роботу краще довірити професіоналам.

   Нанесення на поверхню лінолеуму захисного шару дозволяє продовжити його термін служби. Для цього існує багато різних поліролей. Їх можна купити в будь-якому будівельному магазині. Немає нічого складного в процедурі нанесення поліролю. Для початку необхідно очистити поверхню від пилу і бруду. Після, приступаємо до нанесення першого шару поліролі. Рівномірно розлийте поліроль рівними лініями перпендикулярно до одного з вікон в кімнаті. Потім за допомогою мопа розподіліть речовину. Другий шар наносять таким же способом, тільки вже перпендикулярно до першого шару. Кількість нанесення шарів поліролі ви вибираєте самі. Можна нанести всього лише 2 шари, а можна і 6.

   Ну, ось і все, що потрібно знати про догляд за лінолеумом.