Чи є у вас бажання, мати у себе в будинку, як там не є, сучасну і при цьому, незвичайну підлогу, яка би приводилав до захоплення ваших гостей? Тоді в цьому питанні вам допоможе, 3D-лінолеум!

   Це незвичайне покриття для підлоги, було виготовлено компанією Tarkett (колекція Fantasy), і на сьогоднішній день, можна з повною впевненістю визнати, що представлена ​​колекція настільки неповторна і не схожа з іншими, що лінолеум з 3D ефектом, поки немає рівних в області покриттів для підлоги!

   ОРИГІНАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ лінолеуму, подарує повне відчуття тривимірності простору, глибини, яка присутня прямо під вашими ногами. Ніхто раніше не пропонував нічого схожого, інноваційна технологія майбутнього відкриває безмежні можливості в дизайні приватних інтер'єрів. Дерев'яні, кам'яні і фантазійні об'ємні картинки, подарують просторову глибину і обсяг, будь-якому приміщенню, розсуваючи його межі, і роблячи його надзвичайно привабливим.

   Будь-який з представлених дизайнів, проведений в декількох колірних відтінках, за допомогою яких можна гранично точно, підкреслити атмосферу внутрішнього простору житлового приміщення. Підлога виступає в ролі початкової точки для дизайнера, пропорційно доповнюючи стильний інтер'єр, при цьому, не перемикаючи увагу виключно на себе.

   Внаслідок специфіки рельєфу, що забезпечує оригінальний об'ємний вигляд даного покриття, рекомендується використовувати покриття в будівлях з мінімальним і середнім ступенем рухливості - дитячі, вітальні, спальні.

   СПЕЦІАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ ТОВАРІВ «Листок життя» забезпечує екологічну безпеку продукції протягом експлуатаційного циклу, від моменту виробництва до упаковки.

   Дане маркування, вказує на те, що продукція фірми Tarkett, виключно безпечна для вашого здоров'я, і ​​стану навколишнього середовища.