Килимове покриття для готелів.

   Досить часто, вибираючи ковролін для готелів, інвестор не має поняття про те, які фактори є дуже важливими і в майбутньому можуть вплинути на час служби килимового покриття, а також загальний інтер'єр приміщення. У наші дні на вітчизняному ринку основним фактором збільшення попиту на килимові покриття з підвищеною надійністю, є низька його вартість. Однак, не завжди те, що має низьку ціну володіє гарною якістю. В основному, низьке по вартості килимове покриття, зроблене з недорогих матеріалів, які не забезпечують даному покриттю достатню зносостійкість. Надалі, це може привести до небажаних наслідків, а саме, необхідності повної заміни килимового покриття.

   До недорогим покриттям підлоги відносяться поліпропіленові, поліолефінові і олеїнової. Під виглядом підлогового покриття для готелів вам можуть запропонувати звичайний побутовий ковролін, який не зможе забезпечити належну зносостійкість підлоги в готелі. Унаслідок частої заміни вищевказаних підлогових покриттів з'являється цілий ряд непомітних нашому оку, чинників. Фінансові витрати по догляду за такими килимовими покриттями збільшуються в кілька разів.

   Дуже часті заміни призводять до істотного зниження прибутку через простій номерів і т.д.

   Якщо правильно навчитися вибирати килимове покриття для готелю, то це позбавить Вас в подальшому, від безлічі незапланованих проблем.

   Для цього при покупці, потрібно звернути особливу увагу на основні засадничі чинники, це щільність килимового покриття, висота ворсу, наявність пожежних сертифікатів, додаткові методи обробки.

• Для забезпечення гарної зносостійкості, ворс ковроліну, повинен бути виготовлений з поліаміду, або просто кажучи - нейлон.

• Підлогове покриття має мати досить високу щільність, причому, чим вище відвідуваність даного закладу, тим вище повинен бути рівень щільності. Оптимальним варіантом підбору ковроліну буде визначення його класу, який зазвичай вказаний в каталозі. Килимове покриття для готелів, повинно відповідати певному класу за шкалою №31 (килимове покриття для готельних номерів), або ж середнього класу №32 (килимове покриття для коридорів, конференц - залів, звичайних номерів), максимального класу №33 (підлогове килимове покриття для холів, барів, ресторанів, лобі). Якщо в представленому вам каталозі по килимовим покриттям коштує клас №21, або №22, або №23 - потрібно пам'ятати, що даний вид підлогового покриття призначений для побутових приміщень і використовувати його в готелях вкрай небажано.

• Додаткові методи обробки теж є одним з основних факторів для готельного підлогового покриття. Обробка може бути болотовідштовхуючою, антибактеріальною, або протигрибковою. Вищевказані методи обробки значно збільшують термін служби підлогового покриття, істотно знижують витрати по догляду за ним, а також надають килимовому покриттю протівоалергенні властивості.

   При виборі підлогового килимового покриття, не має значення, буде це бар, ресторан або побутове приміщення, необхідно звернути особливу увагу на колір і дизайн. Забарвлення ковроліну повинні посилювати і підкреслювати загальне сприйняття всього інтер'єру, а певний колір відповідати ряду факторів. У тих місцях, де є велика ймовірність великої прохідності відвідувачів, найкраще вибирати кольору не мазкі, більш темних тонів, відповідно, в місцях з меншою прохідністю підійдуть яскраві і теплі тони.