Не кожен знає, що сьогодні є досить багато різновидів лінолеуму, при цьому кожен по - своєму цікавий, унікальний і має свою цінність. І це не випадково, оскільки ПВХ покриття знайшли досить широке застосування в якості універсального, простого підлогового покриття, що відрізняється своєю довговічністю, надійністю і зносостійкістю. Виробники випускають кілька видів продукції, в тому числі і натуральний лінолеум, власне про який і піде мова в даній статті.

   Натуральний лінолеум вигідно вирізняється з-поміж інших пропозицій своїми екологічними параметрами, наявністю в складі натуральних елементів, при цьому можна бути впевненим, набуваючи його, що він буде максимально довговічним. Даний лінолеум застосовується в дуже широких межах і може знайти себе практично в кожній галузі.

   Так що ж таке натуральний лінолеум, що виробник вкладає в це поняття? Основа його повинна складатися як мінімум на 99% з натурального природного сировини. Таке підлогове покриття не заподіє шкоди здоров'ю, навколишньому середовищу, буде приємним не тільки на зовнішній вигляд, але і по тактильним відчуттям, що в домашніх умовах використання дуже важливо.

   Головним параметром натурального лінолеуму є критерій міцності, оскільки він за своєю структурою є дуже щільним матеріалом, і додатково на нього наноситься нано захисна плівка, яка запобігає від виникнення подряпин, пошкодження меблями, каблуками і від багатьох інших факторів. Описувана продукція чудово може використовуватися і в комерційних цілях, оскільки термін її служби, зовнішній вигляд, щільність і ряд інших параметрів будуть задовольняти необхідним для цього умов. Все частіше натуральний лінолеум застосовується в торговельних великих центрах, розважальних закладах, дитячих і лікувальних установах.

   Крім усього, натуральний лінолеум випускається у величезній кількості різних колірних варіантів, набагато більше, ніж аналогічні покриття, так, що кожен зможе знайти собі виконання до душі, максимально відповідне і за зовнішнім виглядом, і за якістю, і по відповідності того чи іншого інтер'єру, дизайну приміщення. З більш ніж 200 різноманітних кольорів є і яскраві, і бліді, і дуже насичені, і бляклі. У тому числі користуються чималою популярністю однотонні варіанти, а також з нанесенням малюнків, дизайнів під різні тематики. Креативні варіанти знаходять все більшу популярність і значення, такі як імітація під крокодилячу шкіру, хутро звірів і т.д.

   Натуральний лінолеум підходить до всіляких комбінацій по колірному виконанню, при цьому допускається його прирізати, підбирати колірні виконання подібних варіантів. Цілком можливо з таким продуктом створити і найпростіші малюнки, у вигляді смуг, геометричних візерунків, а також зробити багатошарову складну аплікацію, з інтеграцією в неї дрібних важливих деталей.

   Дивно, але за рахунок натуральних зв'язуючих, натуральний лінолеум практично антистатичний, що позитивно позначиться на його обслуговуванні, використанні. Він стійкий не тільки до пошкоджень, але і займання, може використовуватися чудово в приміщеннях зі спеціальними для них вимогах, в тому числі для офісних просторів, серверних кімнат, складських приміщеннях зберігання горючих матеріалів і т.п.

   Таким чином, якщо Ви дійсно цінуєте природні матеріали, віддаєте перевагу природні, максимально насичені і реальні кольори, візерунки, малюнки, то даний лінолеум, пропозиція, дійсно буде підходити Вам. Між іншим, ціна натурального лінолеуму досить прийнятна, в порівнянні з штучним, що буде доступним для великої кількості потенційних клієнтів для цієї продукції.